שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אבי הנרצח מנהריה: "הלך לקנות סיגריות - ונקלע לקרב יריות. למה זה קרה לנו?"

  מנחמים רבים הגיעו לבית משפחת ציצואשווילי בנהריה, שבנה אבי (17) נורה למוות במרכז העיר, כנראה בשוגג. "פשוט אסון, איך נער נרצח בטעות?", שאלו קרוביו. האב מירר בבכי: "לא יודע איך נתאושש מזה"

   

   

  הלווייתו של אבי ציצואשווילי ז"ל

  הלווייתו של אבי ציצואשווילי ז"ל

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   "קרה לנו אסון גדול. אבי נקלע למקום בטעות - ונרצח": כך אמר היום (שלישי) בבכי יוסי ציצואשווילי, אביו של הנער אבי (17) ציצואשווילי, שנרצח שלשום ביריות ברחוב ויצמן בנהריה.

   

  מנחמים רבים הגיעו לבית משפחת ציצואשווילי שבכניסה לנהריה, חלקם הגדול חבריו של אבי מתיכון "עמל שחקים" שבעיר, שלא הפסיקו למרר בבכי יחד עם האח הצעיר של אבי, טומי בן ה-14, האב יוסי והאם ליקה.

   

  אבי ציצואשווילי ()
  "אסון שלא נקלט". אבי ציצואשווילי ז"ל

   

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

   

  זירת הירי בנהריה ()
  זירת הירי בנהריה

   

  "זה פשוט אסון שאנחנו לא קולטים", סיפרו חבריו ההמומים לספסל הלימודים. "אבי היה עם נפש טהורה, נער שתמיד עזר, חייך, תלמיד מצטיין, שהאור ממנו תמיד הקרין לאחרים ועכשיו אנחנו מגיעים לכאן לבית של ההורים, מנסים לנחם אותם בשעה הקשה שלהם. איש לא קולט מה קרה, איך נער בן 17 נרצח בטעות, לכולנו ברור שהוא לא היה מעורב בכלום".

   

  האב יוסי, עובד עירייה בנהריה, הוסיף בקול חנוק: "זה פשוט לא נתפס שאיבדנו את הבן. הוא היה חייכן, שנון, יצא לעבוד, הלך לקנות סיגריות, וברגע אחד נקלע לקרב יריות ונפטר מאוחר יותר. זה אסון גדול שאני לא יודע איך נתאושש ממנו. למה, למה זה קרה לנו?".

   

  חברים לכיתה של אבי ציצואשווילי (צילום: אביהו שפירא)
  החברים ליד פינת ההנצחה בכיתה(צילום: אביהו שפירא)

   

   

  צילום: אביהו שפירא

  צילום: אביהו שפירא

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  אבי מנשס, מנהל בית הספר שחקים (צילום: אביהו שפירא)
  "הוא נלחם על ציון". אבי מנשס(צילום: אביהו שפירא)

   

  מותו של ציצואשווילי, שלפי המשטרה נורה כנראה בשוגג, נקבע במרכז הרפואי לגליל. בהלווייתו פנה ראש העיר לאביו, מנהל מתנ"ס בעיר, ואמר: "אני מכיר את הקשר המדהים שהיה לך עם אבי. אני יודע שהמלך שלך, בדרך שלו בשמיים, ישמור עליך. על האמא, על המשפחה המורחבת, על כולנו. אבידה גדולה לעיר נהריה, ילד עם מאות חברים, כולם בוכים עכשיו וימשיכו להתאבל, כי אין שום סיבה שבעולם שהורים יקברו ילד בן 17. אין שום סיבה".

   

  עשרות חבריו של ציצואשווילי והוריהם הגיעו לבית החולים במהלך הלילה בו היה מאושפז כדי להתפלל להחלמתו, אך אתמול לפנות בוקר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בפינת ההנצחה בכיתה כתבו החברים מילים אוהבות וכואבות על פתקים קטנים שהודבקו בין תמונותיו, מעל לנרות נשמה שיצרו צורת לב.

   

  קלרה, מחנכת הכיתה, סיפרה אתמול על המחווה של התלמידים וההורים שהגיעו לבית החולים. "כשהוא יצא מחדר הניתוח בדרך לטיפול נמרץ, החברים וההורים ממש עשו שיירה, משמר שליווה אותו לאורך כל הדרך, בתפילות, קריאות עידוד ועוד. זה היה רגע מאוד כואב ומרגש", סיפרה המחנכת בדמעות.

   

  מנהל בית הספר, אבי מנשס, אמר: "מדובר בתלמיד מדהים, פשוט מדהים, אהוב על כולם, חינני, שובב בטעם, יפה תואר, תלמיד כתה י"ב במגמת הנדסת מכונות שנרצח, זה פשוט כואב. זה תלמיד ששואף להצלחה, נלחם על כל ציון, חוש הומור בריא, אוהב, חברתי מאוד, טיפוס מנהיגותי, אי אפשר לפספס ילד שכזה, פשוט ילד מדהים.

   

  "איך אפשר להסביר אירוע כזה לתלמידים? אי אפשר. חבר שלהם פשוט הלך ברחוב ונרצח. אנחנו פשוט מנסים להיות בשבילם. יחד עם רשת עמל, העירייה, הפסיכולוגים. מנסים לעזור להם לעבור את המשבר הנורא הזה".

   

  ראש העיר רונן מרלי אמר: "זה אבל כבד לעיר נהריה. חד משמעית הילד לא קשור לאירוע, אלא עובד במקום צמוד לאירוע. קסם של ילד. הכרתי את החברים שלו, ילד מדהים חבל על הזמן. לצערנו אירע סכסוך עבריינים, שאליו נקלע הילד המדהים הזה. בן של עובד עירייה. אנחנו משתתפים בצערה המשפחה ונעזור לה".

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים