שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  השכן ניתק את המים לבית הספר, 500 תלמידים נשארו בבית

  עד היום הסתמך בית הספר "תל-ערד" על צינור המים של תושב האזור. "הייתי צריך לנתק את המים למשפחה עד הצהריים, המועצה צריכה למצוא פתרון". המועצה האזורית: "סיכמנו עם שכן אחר"

  כבר שלושה ימים ש-500 התלמידים בבית הספר תל ערד שבנגב, המיועד לתלמידי יסודי וחטיבת ביניים, לא לומדים בגלל שאין מים במבנה. הסיבה: השכן החליט להפסיק את הזרמת המים למבנה - וועד ההורים הורה על השבתת הלימודים עד לחידוש האספקה מצד המועצה האזורית אל-קסום.

   

  בית ספר תל ערד ()
  אין מים לתלמידים. בית הספר תל ערד

  יו"ר ועד ההורים, עלי אלנבארי, אמר ל-ynet כי "לא יכול להיות להיות שמשאירים מאות תלמידים וצוות מורים בבית ספר ללא אספקת מים. ניסינו לפתור את הבעיה, אבל לצערי ללא תוצאות. אם המצב ישאר כמו שהוא התלמידים לא יחזרו לבית הספר".

   

  הוא הוסיף כי "בית הספר קיבל מים מאחד השכנים, שהפסיק לעשות זאת מסיבה לא ברורה. אני מקווה שמעוצת אל-קסום תדאג לפתרון מיידי ולא תשאיר את המבנה ללא מים".

   

  חליל אבו עאיש, שסיפק עד לאחרונה את המים לבית הספר אמר כי "מתחילת שנת הלימודים סוכם בתיאום עם המועצה שאספק באופן זמני את המים דרך הקו הביתי שלי. בשביל זה הייתי צריך לנתק את המים עד סיום הלימודים - ואחר הצהריים החזרתי את הקו. אני לא יכול להמשיך לנתק את המים למשפחתי. המועצה צריכה למצוא פתרון".

   

  הורה אחר דרש שהפתרון יימצא בהקדם: "זאת פשוט בושה שבבית ספר עם 500 תלמידים אין מים. איך הילדים והעובדים ישתמשו בשירותים? איך הם ישתו? צריך לסדר קו מים לבית הספר ולא להסתמך על שכנים. זה מוסד חינוכי והגופים האחראים צריכים לכבד זאת".

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

    

  ממועצת אל-קסום נמסר בתגובה כי "מתחם החינוך בתל ערד, שאינו בתחום השיפוט של המועצה האזורית אל-קסום אלא בשטח ללא שיפוט מוניציפלי, לא חובר מעולם לתשתית מים תקינה. עד לאחרונה אספקת המים למתחם הייתה באמצעות חיבור לשעון מים של תושב שגר סמוך. לאחר שהתעוררו בעיות בחיבור הזה, המועצה החלה לספק מים למוסדות החינוך באמצעות מכולות מים.

   

  "כעת המועצה התקשרה עם תושב אחר שגר בסמוך כדי להעביר מים ממנו למתחם החינוך, כך שמתחם החינוך כיום מקבל אספקת מים שוטפת. לצערנו, ועד ההורים באזור מפעיל לחץ על התושב שמספק מים כיום שיפסיק לספק מים למוסדות החינוך. לאור זאת, מועצת אל-קסום, שמספקת שירותי חינוך באזור תל ערד מכוח הסכם עם משרד החינוך, פועלת בכל כוחה להתקין קו מים תקני, שלא יהיה תלוי בתושבים שכנים ויהווה פתרון קבוע ויציב לאספקת מים לתלמידים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים