שתף קטע נבחר

הביטחון לקבל דרכון אירופאי - מצטרפים לעשרות אלפי ישראלים שכבר מימשו את זכאותם דרך פספורטוגו

כ-3.5 מיליון ישראלים עשויים להיות זכאים לקבלת אזרחות פורטוגלית, ואולי אפילו לא יודעים על זה. כמיליון מחזיקים כבר עכשיו בדרכון זר בנוסף לדרכון הישראלי, ואלו המחזיקים בדרכון אירופאי נהנים ממגוון הטבות הקשורות ללימודים, עבודה והשקעות. איך מצטרפים לרבבות הישראלים שכבר מימשו את זכאותם לאזרחות פורטוגלית ודרכון אירופאי דרך פספורטוגו, אחת החברות הוותיקות בתחום?

האם המשפחה שלכם הגיעה מאחת מהמדינות הבאות: מרוקו, תוניסיה, אלג'יריה, לוב, מצרים, סוריה, תורכיה, יוון, בולגריה או יוגוסלביה לשעבר? אם התשובה חיובית, קיים סיכוי גדול לכך שאתם זכאים לאזרחות פורטוגלית-אירופאית, עם כל הזכויות המגיעות לאזרחי מדינות האיחוד האירופי. שוחחנו עם עו"ד מוטי כהן, מנכ"ל ומייסד חברת פספורטוגו, אחרת החברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחום האזרחויות האירופאיות, כדי לשמוע ממנו על הפוטנציאל הרב של הדרכון האירופאי, ועל התהליך: 

 

 
אם כן, ראינו שאזרחי מדינות האיחוד האירופי נהנים מזכויות רבות: החל מאפשרות ללימודים אקדמיים בסבסוד, עבודה ומגורים חוקיים ב-28 המדינות החברות באיחוד, אפשרות לרכוש נכסים עסקיים ולבצע השקעות נדל"ן, והבונוס הגדול: אפשרות כניסה ללא צורך בויזה לארה"ב ולעוד 184 מדינות.

מעבר לכך, החל מ-2021, ישראלים יצטרכו לדאוג לאשרת כניסה לאירופה, מה שכמובן לא יהיה רלוונטי לאזרחים אירופאים.

 

בנוסף לכך, קבלת אזרחות מעניקה זכאות אוטומטית לילדים, אם הילדים נולדו לאחר התאזרחות ההורה. במקרה בו הילדים נולדו לפני התהליך, הם זכאים, אך נדרשים להגיש בקשה עם הליך מקוצר יותר.

 

אזרחות פורטוגלית? במקום הבטוח והמנוסה ביותר
  

מימוש הזכאות לאזרחות פורטוגלית הינו הליך שמעורבים בו גורמים משפטיים רבים, ולכן כדאי לבחור בחברה גדולה ומבוססת שתעניק לכם ביטחון וראש שקט לאורך כל הדרך. בפספורטוגו מפשטים את הבירוקרטיה עבור הלקוח ועושים את כל התהליך עבורו.

  

כפי שמעיד עו"ד כהן, לקוחות פספורטוגו יודעים שמומחי החברה עושים את התהליך עבורם לאורך כל הדרך, עד לקבלת האזרחות המיוחלת. בנוסף, פספורטוגו בעלת ותק של 30 שנה, מפעילה סניפים בפריסה רחבה בארץ ובעולם, והיא ליוותה תהליכי בקשה של עשרות אלפי לקוחות בדרך לאזרחות אירופאית.

 

אחוזי ההצלחה של פספורטוגו גבוהים במיוחד, בעקבות עבודתם הנאמנה של 150 עובדים האחראים על השלבים השונים בתהליך, ביניהם עורכי דין ונוטריונים, גנאלוגיים (חוקרי שורשים), יועצי אזרחויות, אנשי שירות ועוד. יתרה מכך, פספורטוגו מבטיחה החזר כספי מלא למי שלא מקבל זכאות - לא אושרתם, לא שילמתם.

 

רוצים לדעת האם גם אתם זכאים לאזרחות ודרכון פורטוגלים? הקליקו לבדיקת זכאות חינם >>

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים