שתף קטע נבחר

אשתו נהרגה בתאונה, בנו מורדם ומונשם: "הסיפור רק התחיל"

אפרים רימל הגיע לבית החולים שערי צדק והודה לצוות שטיפל בו ומטפל עדיין בבנו איתי שנפגע קשות בראשו: "הגיע הזמן שהמדינה תנצח את תאונות הדרכים". על מימון ההמונים למשפחתו: "מרגש ומדהים"

  

 

אפרים רימל, שנפצע אנושות בתאונת הדרכים בכביש 443 שבה נהרגו אשתו ציפי ובתו התינוקת נועם רחל לפני כחודשיים, הגיע היום (שני) לבית החולים שערי צדק כדי להודות לצוות הרפואי שהציל את חייו ומטפל בבנו איתי, המאושפז במחלקה לטיפול נמרץ כשהוא מורדם ומונשם.

 

"חז"ל לימדו אותנו שכשם שאדם מברך על הרעה כך הוא מברך על הטובה", אמר רימל לרופאים. "את הרעה כולם מכירים, אז אני באתי להודות על הטובה. יש אנשים שאני חייב להם את חיי, פשוטו כמשמעו. אני רוצה להודות להם על כל העבודה הקשה שהם עושים עם איתי, שעדיין זקוק לתפילות אבל התקדם דרך ארוכה מאז שהוא הגיע לפה. הסיפור רק התחיל, המשפט עוד לא התחיל. ההחלמה שלי לא נגמרה ויש עוד הרבה דברים שעומדים לפנינו", אמר האב.

אפרים רימל נפגש עם הצוות הרפואי של שערי צדק  (צילום: שערי צדק)
"באתי להודות על הטובה". רימל והצוות הרפואי שטיפל בו(צילום: שערי צדק)
 

אפרים פונה לבית החולים במצב קשה כשהוא סובל מפציעות רבות. הוא טופל ביחידת הטראומה, ביחידה לטיפול נמרץ ובמחלקת הכירוגיה, שם עבר כמה ניתוחים מורכבים שסייעו לשיפור במצבו. הבן איתי (12) עדיין סובל מפגיעת ראש קשה שחל בה שיפור קל מאוד מאז התאונה.

 

האב הודה לרבבות הישראלים שהתגייסו לקמפיין מימון ההמונים עבור המשפחה ותרמו ארבעה מיליון שקל. "כשהתעוררתי אחרי שבועיים וסיפרו לי שיש מבצע התרמה, חשבתי לעצמי שבטח אלה כמה חברים שרוצים לעזור ולאסוף כמה עשרות אלפי שקלים. כשראיתי שזה הגיע לכמה מיליונים זה היה מדהים ברמות שאני לא זוכר. 

ציפי רימל עם בתה התינוקת ()
אפרים, ציפי והתינוקת נועם רחל

משפחת רימל כשעה וחצי לפני התאונה  ()
שעה וחצי לפני התאונה. התמונה האחרונה

מנכ
עפר מרין ורימל(צילום: שערי צדק)
 

"עם ישראל פשוט התגייס לטובת הדבר הזה, וזה מרגש, מדהים, דוחף ומחזק אותי ואת המשפחה. המדינה נלחמת בהמון דברים ומצליחה, והגיע הזמן שננצח את תאונות הדרכים". ד"ר עפר מרין, מנהל בית החולים שערי צדק, שיבח את חוסנו של רימל והוריו: "זה רגע מרגש עבורנו. אי אפשר לומר שהסתיים האירוע. המורכבות שבמערבולת הטרגדיה שהייתה, ועדיין", אמר.

 

מרין פנה לרימל ואמר: "צריך להודות שאתה לא יוצא בריא ושלם כמו שהיינו רוצים, אבל יש פצועים שנוגעים בך. אני לא זוכר מישהו במצב כל כך קשה חייך כל כך מהר. משהו בך הקרין את החוסן שביכולת להתמודד ולמצוא את הנקודה הטובה. "צריך לפרגן לצוות שלנו, אבל הקרדיט הוא קודם כל לך ולמשפחה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שערי צדק
אפרים רימל
צילום: שערי צדק
מומלצים