שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  "סעי או שאני הורג אותך": תושב לוד הואשם בשוד רכב ודריסת שוטרים

  סעיד אלנבארי, שנכנס לרכב בחניית בית החולים קפלן ברחובות תוך כדי איומים על הנהגת, פגע בניידת ופצע שלושה שוטרים. בין היתר מיוחסות לו עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ונהיגה בשכרות. צפו בתיעוד

   

  תיעוד פגיעת הרכב בצומת בכביש 40

  תיעוד פגיעת הרכב בצומת בכביש 40

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  תושב לוד נכנס לרכב בחניית בית חולים, איים על הנהגת "סעי או שאני הורג אותך", עבר לשבת במושב הנהג, פגע בשוטרים והתנגש בעוצמה בכלי רכב אחרים. כך מתואר בכתב אישום שהוגש היום (ג') נגד סעיד אלנבארי (39) לבית המשפט המחוזי בלוד.

   

  לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שגיא שגב מפרקליטות מחוז מרכז, ב-12 בינואר נהגה אישה ברכבה בחניית בית החולים קפלן ברחובות. הנאשם פתח את דלת הנוסע, נכנס לרכב ואמר לנהגת: "סעי סעי או שאני הורג אותך, קחי אותי לרמלה, אני בורח ממישהו".

  תיעוד פגיעת הרכב בשוטרת במהלך מרדף משטרתי של חשוד אשר גנב רכב ונהג בשכרות ()
  מתוך תיעוד ההתנגשות בכביש 40

  האישה שפחדה מאלנבארי החלה לנסוע בכביש 40 לכיוון צפון. במהלך הנסיעה הורה הנאשם לנהגת "סעי סעי", הכה אותה עם ידו בכתפה הימנית וביצע תנועה מאיימת כלפיה שנחזית כאילו הוא אוחז דבר מה בידו.

   

  בהגיעה לצומת הכניסה לרחובות, עצרה האישה את הרכב ונמלטה ממנו. הנאשם עבר למושב הנהג והחל בנסיעה בכביש לכיוון צפון. הנהגת מצידה הזעיקה את המשטרה.

   

  עוד צוין בכתב האישום כי בהגיעו של הנאשם עם הרכב הגנוב לצומת לוד מרכז, כמה שוטרים שהיו במקום רצו לכיוונו. משהבחין אלנבארי באחד השוטרים, הוא החל בנסיעה וסטה בפתאומיות עם הרכב לכיוון שול ימין. השוטר נאלץ לקפוץ הצידה על מנת להימנע מפגיעת הרכב בו.

   

  מפגש הנהגת שנשדדה עם השוטרת שנפגעה    (צילום: דוברות המשטרה)

  מפגש הנהגת שנשדדה עם השוטרת שנפגעה    (צילום: דוברות המשטרה)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  עוד עלה מהחקירה של משטרת לוד כי המעשים בוצעו לאחר שאלנבארי צרך אלכוהול בניגוד לצו פיקוח על עברייני מין שהוטל עליו וכולל איסור צריכת אלכוהול. העבירות שמיוחסות לו הן שוד, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו, הפרת צו פיקוח ונהיגה בשכרות.

   

  לטענת הפרקליטות, הנאשם הציג בחקירתו גרסה שקרית שלפיה עלה לטרמפ ברכבה של המתלוננת וישב במושב האחורי עד ששוטרים הוציאו אותו מהרכב. עוד התברר כי לחובתו שלוש הרשעות קודמות בעבירות מין, אלימות ואיומים וכי הוא ריצה חמש שנות מאסר בגין הרשעתו בעבירת מין.

   

  הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. בבקשה צוין כי "נסיבות האירוע מלמדות על מסוכנתו הרבה של המשיב אשר נכנס לרכבה של המתלוננת ודרש ממנה באיומים להבריח אותו מהמקום, ולאחר שנמלטה מהרכב המשיך בנסיעה פרועה, התעלם ממחסום משטרתי ופגע בשני שוטרים אשר עמדו במחסום וגרם להם ולאדם נוסף שברים בגופם. צפייה בסרטון האירוע מלמדת כי אך בנס לא קופחו חיי אדם עקב התנהגותו שלוחת הרסן של המשיב".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים