שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פגישה בין ארגון השחקניות למינהלת הנשים

  במהלך הישיבה, בחר הארגון להתמקד בעיקר בשינוי שיש לעשות בהגדלת השיווק וחשיפת הענף. נציגת הארגון, יערה יצחקי: "קיימנו את חובתו לכדורסל הישראלי"

  פגישה היסטורית התקיימה השבוע בין נציגות ארגון שחקניות הכדורסל בישראל, יערה יצחקי, עדן רוטברג ודניאל רבר, למינהלת ליגת העל לנשים בכדורסל. המפגש התאפשר לאחר שהשחקניות נפגשו במהלך חודש דצמבר עם יושבת הראש החדשה של המנהלת, הילה קניסטר בר-דוד והציגו לה את חזונן.

   

  במהלך הישיבה ומתוך כוונה לשיתוף פעולה ועשייה משותפת לקידום הענף, בחר הארגון להתמקד בעיקר בשינוי שיש לעשות בהגדלת השיווק וחשיפת הענף. ארגון השחקניות סיפר על המפגשים שכבר קיים (בין היתר באגודות בטבעון וקרית מוצקין) ועל הפעילויות המתוכננות עד סוף השנה וביקש להמשיך ולהגדיל את העשייה בשיתוף פעולה עם המינהלת.

   

  ארגון שחקניות ליגת העל בכדורסל נשים (צילום: פרטי)
  הצדדים נפגשו, אך לא הייתה כל החלטה. ארגון השחקניות(צילום: פרטי)

   

  לצד העניין שהביעו ראשי הקבוצות, הפגישה הסתיימה ללא כל החלטה אופרטיבית, והארגון הצטער לשמוע כי
  המינהלת ממוקדת כעת בעניינים כספיים ופחות בעשייה מיידית וחיונית.

   

  בתום המפגש אמרה יערה יצחקי, נציגת ארגון השחקניות: "היה נראה כי הקבוצות לא מודעות למיעוט העשייה בתחום חשיפת הענף לצד האפשרויות הרבות לקדם את הענף שברובן כלל לא עולות כסף, בהיבט הזה הפגישה הייתה מוצלחת והארגון מרגיש שקיים את חובתו לכדורסל הישראלי שאחרי שנים של הזנחה מבקש לייצר שינוי. שחקניות הארגון לא יקבלו כעובדה את המשך המצב הנוכחי וימשיכו לפעול ולהילחם לשינויו בכל הכלים שברשותן. אנו שבות וקוראות למנהלת להיות שותפה שלנו לעשיה".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים