שתף קטע נבחר

סטארטאפ בשבוע

סטארטאפ השבוע שלנו בשיתוף ״מפת הסטארטאפים הישראלים בניו יורק״ הוא סקייליין, עם פיתוח טכנולוגיה מיוחדת להשקעות בנדל''ן. הישראלים שמאחורי הרעיון עונים על השאלון שלנו

סקייליין היא חברת טכנולוגיה להשקעות בנדל''ן. לטובת השקעות חכמות, בטוחות ומדוייקות יותר, פיתחו מייסדיה בגיבוי משקיעים מובילים מעולם הטכנולוגיה והנדל''ן, מערכת מבוססת בינה מלאכותית, עבור שוק הנדל״ן המסחרי בארה״ב. ״יחד אנחנו משתמשים בטכנולוגיה בכדי לייצר אסטרטגיות, לאתר ולבחון הזדמנויות השקעה.״

 

מייסדים: גיא ציפורי, עירי עמירב, אור הילטש ואמיר לייטרסדורף

שנת הקמה:2017

שנות עבודה בניו יורק: שנה וחצי

מספר עובדים בניו יורק: 10 עובדים כרגע עם תוכנית להכפיל את הצוות עד סוף השנה

 

איך נולד הרעיון?

כשהסתכלנו קצת על השקעות נדל״ן בארה״ב נדהמנו איזה פער עצום קיים בעולם הנדל״ן המסורתי שהוא אחת התעשיות הגדולות ביותר בעולם, לבין מה שטכנולוגיה יודעת היום להציע. ככל שהשקענו בזה עוד זמן וניסינו להגיע לשחקנים המתוחכמים ביותר גילינו שהפער קיים גם שם והאמנו שאפשר וצריך לעשות את זה אחרת ועכשיו זה הזמן.

 

מה היו הצעדים הראשונים שהפכו רעיון טוב להקמת סטארטאפ?

האמנו שבעזרת טכנולוגיה אפשר לשנות את הצורה שבה אנשים מקבלים החלטות בהשקעות נדל״ן. פנינו למשקיעי הנדל״ן הגדולים בעולם (חלקם לימים השקיעו בחברה) בכדי ללמוד איך הם עושים את זה היום ואיך הם מקבלים את הרעיונות החדשניים שלנו. משם עברנו לעשות את מה שהופך רעיון לסטאראפ - התחלנו לעבוד.

 

 

דגהדגה ()

 

לו הייתם מתחילים היום, מה הייתם עושים אחרת?

היינו פותחים את המשרד בניו יורק מוקדם יותר. המעבר מגיע עם קושי ולכן לעיתים נוטה להתעכב, אבל הנוכחות עושה הבדל גדול שלא משתווה לשיחות או נסיעות תכופות. מעבר ללמידה היום יומית מטעויות, סטארטאפ צריך להתקדם הכי מהר שאפשר ולהביט יותר דרך השמשה הקדמית ופחות במראה האחורית.

 

מה הייתה נקודת המפנה, המהלך שאחריו החלה הנסיקה האמיתית?

כשכמה מגופי הנדל״ן המוסדיים הגדולים בעולם כמו גוף ההשקעות של דויטשה בנק ו-JLL החליטו אחרי התעמקות ארוכה בטכנולוגיה לחתום על שיתופי פעולה אסטרטגיים איתנו. זה נתן לנו עוד חותמת לכך שאנחנו בכיוון הנכון ושגם שחקני הנדל״ן הגדולים והמנוסים מבינים שבעתיד הקרוב, זו תהיה הדרך לבצע השקעות נדל״ן.

 

למה דווקא ניו יורק?

ניו יורק היא בירת הנדל״ן וכמי שמבקשים לשנות את המוסכמות שלה, לא היה ספק שמקומנו הוא כאן. כשמדובר בטכנולוגיה, אנחנו נשארים נאמנים לתל אביב.

 

מתי להערכתכם הוא הטיימינג הנכון להגיע לעיר?

אנחנו מאמינים שכמה שיותר מוקדם, יותר טוב ולכן כסטארטאפ ישראלי היינו עושים את זה ברגע שהחברה יכולה להרשות את זה לעצמה ומסוגלת לבנות בניו יורק צוות איכותי מבלי לפגוע במשרד בישראל.

 

עד כה, כמה גייסתם?

25 מיליון דולר

 

האם מחפשים עובדים?

תמיד! אפשר למצוא את המשרות הפתוחות כאן: www.skyline.ai

 

 

 

מפת הסטארטאפים הישראלים בניו יורק מאגדת בתוכה כ-350 סטארטאפים ישראלים והוקמה על ידי גיא פרנקלין. למפת הסטארטאפים המלאה:

WWW.IsraeliMappedinNY.com

 

 

 

 


פורסם לראשונה 25/01/2020 00:13

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים