שתף קטע נבחר

מיליוני ישראלים זכאים לדרכון פורטוגלי – כך תעשו את זה נכון

קבלת דרכון פורטוגלי-אירופי נחשבת תהליך יחסית לא מורכב, כאשר יותר מ-7,000 ישראלים שהוציאו עד כה דרכון פורטוגלי. על פי ההערכות, כ-3 מיליון ישראלים עשויים להיות זכאים לדרכון שמעניק הרבה הטבות, כגון מגורים ועבודה ללא הגבלה באיחוד האירופי, לימודים מסובסדים ואפיקי השקעה. איך תוכלו לוודא שבחרתם בחברה שתלווה אתכם נאמנה לאורך כל הדרך?

2020 צפויה להיות שנת שיא נוספת במספר הבקשות של ישראלים להוצאת דרכון פורטוגלי-אירופי. מאז שנכנס החוק שמאפשר זאת בפורטוגל, לפני 4 שנים, בכל שנה יותר ויותר ישראלים נכנסים לתהליך בקשה לדרכון ומנסים לנצל את ההזדמנות הנדירה לקבלת דרכון אירופי כשר למהדרין. היתרון העצום עבור מי שזכאי לדרכון פורטוגלי, הוא התהליך הפשוט ביחס למדינות אחרות.

 

אם אתם בני 18 ומעלה, ואחד מבני המשפחה שלכם עלה ממרוקו, טוניס, לוב, אלג'יר, סוריה, לבנון, מצרים, טורקיה, יוון, בולגריה, מדינות יוגוסלביה לשעבר וכן מדינות דרום אמריקה, רוב הסיכויים שאתם זכאים לדרכון.

רגע לפני שאתם עושים סקר שוק ומוצאים את החברה שתלווה אתכם בתהליך, כדאי לדעת כי מדובר בהליך פרוצדורלי גרידא, אשר אינו משפטי, כך שאתם יכולים להגיש את הבקשה בעצמכם, ללא ליווי עורכי דין.

עם זאת, חשוב להבין - מדובר בהליך בירוקרטי מורכב, הדורש היכרות עם השפה הפורטוגזית, דקדוק רב במילוי הטפסים ואיתור הפרטים, מקצועיות ובקיאות בלשון החוק המקומי. הגשת בקשה באופן עצמאי צפויה לעלות בזמן יקר של 'לימוד החומר', התנהלות מול ביורוקרטיה בשפה לא מוכרת והרבה כאב ראש. כל טעות במילוי הטפסים ובקשה לתיקון או הוספה של פרטים, עלולות להוביל לעיכוב משמעותי ואף לדחיית הבקשה כולה.

 

לכן, הרוב המכריע של הישראלים הפונים בבקשה לקבלת דרכון, עושים זאת דרך חברה מקצועית לליווי הליכי בקשה, ובאמצעות עורכי דין מתמחים.

 

לפני שמתחילים, בודקים זכאות ללא עלות

השלב הראשון בתהליך הוא בדיקת זכאות באמצעות שאלון התאמה קצר, שירות הניתן ברוב המקרים ללא תשלום וללא התחייבות על ידי החברה המלווה.

 

ynet דרכון אירופאי, שירות ייעודי מבית ynet ובשיתוף עם פורטוגליס, החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום, מספקת בדיקת זכאות ללא עלות אשר בסופה תדעו האם יש לכם פוטנציאל לקבל את הדרכון הנכסף. אם נמצאתם לא מתאימים בשאלון, התהליך נגמר בשלב זה, זאת לאור העובדה שאמינות ושקיפות הינן נר לרגלינו ואין מטרת ynet דרכון אירופאי לגבות כספים מיותרים ולהפיח תקוות שווא בקרב הלקוחות.

 

ליווי מחברה מתמחה - כך זה עובד

החברות המובילות בתחום הוצאת דרכון פורטוגלי, כמו ynet דרכון אירופאי, מורכבות מעורכי דין מומחים בתחומם, אשר מבצעים עבורכם את כל התהליך על ידי קבלת ייפוי כוח, המאפשר להן לקבל את המסמכים והאישורים ישירות מהמוסדות הרלוונטיים בישראל ובפורטוגל - מבלי לערב אתכם בתהליך ומבלי לבזבז לכם זמן יקר.

 

בחירה בגוף מקצועי המתמחה אך ורק בדרכונים פורטוגליים, כגון ynet דרכון אירופאי, תבטיח הגשה של בקשה מלאה, מסודרת ומעודכנת על פי כל הדרישות הנוכחיות ובאחריות מלאה – באופן הצפוי להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל דרכון במהירות האפשרית. בכל מקרה, חשוב להבין כי מאחר והתקדמות התהליכים תלויה בקצב הבדיקה בממשלת פורטוגל הרי שמדובר בתהליך שלוקח שנתיים ולעתים אף יותר.

 

לפני שאתם מתחייבים לעורך דין או חברה מסוימת, ריכזנו עבורכם מספר כללי אצבע שיעזרו לכם לעשות את השיקולים הנכונים:

 

בוחרים בגוף גדול, מקצועי ואמין

כמעט כמו בכל החלטה בחיים, כדי לבחור בחברה מקצועית ואמינה. גוף גדול כמו ynet דרכון אירופאי, המשתף פעולה עם פורטוגליס, החברה הגדולה בישראל לליווי הוצאת דרכון פורטוגלי, יודע לספק מענה בכל שלב ולפיכך תמיד יהיה מעודכן בכל שינוי בחוק.

 

אתם נותנים ייפוי כוח - אל תתנו לחברה לשלוח אתכם למשימות

על מנת שהחברה מלווה תוכל לפעול בשמכם, עליכם לתת לה ייפוי כוח בתחילת התהליך. כדאי לוודא מראש שהחברה אכן מבטיחה ומתחייבת לבצע את כל הפעולות עבורכם ובמקומכם, על מנת שלא לגלות באמצע התהליך שהחברה מבקשת מכם להגיע למשרד הפנים או לשגרירות פורטוגל. אתם משלמים בדיוק בשביל למנוע מעצמכם את הטרחה הזו.

 

בחרו חברה שמתמחה רק בתהליך הפורטוגלי

תהליך הוצאת אזרחות משתנה ממדינה למדינה. לכן, התמקצעות בחוק הפורטוגלי הינה אלמנט קריטי בבחירה שלכם. בשוק תוכלו למצוא חבורת רבות המציעות תהליכי הוצאת אזרחות למדינות רבות, אך חשוב לזכור כי החוק הפורטוגלי מנוסח באופן ספציפי מאוד, כך שחשוב שהטיפול יהיה מקצועי, מיומן ומיודע בתחום. ynet דרכון אירופאי מתמחה בדרכון פורטוגלי דרך שיתוף הפעולה עם פורטוגליס, אשר פעילה אך ורק בתחום זה מיום הקמתה והפכה לאוטוריטה בתחום עם מירב ההצלחות והאזרחויות בתחום.

 

האם לחברה שבחרתם יש סניף מקומי ופיזי בפורטוגל?

מדובר בשאלה חשובה, שהתשובה עליה עשוי להוות גורם חשוב בהחלטה שלכם. רבים מהגופים מתהדרים בנציגות בפורטוגל עם זאת לרוב מדובר רק בנציג מקומי שנעדר את היכולת האופרטיבית לטיפול אמיתי או במשרדי עורכי הדין המקומיים המספקים שירות משפטי לאותם גופים שכאמור אינם גוף ונציגות אופרטיבית של ממש. גוף עם פעילות מקומית עצמאית יכול לייצג אתכם מול הרשויות בפורטוגל במקצועיות וביעילות, בעזרת עובדים מקומיים וצוות אופרטיבי שמכיר את החוק על והתרבות המקומית. מעבר לכך, סניף מקומי יהווה כתובת להתנהלות ביורוקרטית בתהליך, ויוכל לספק לכם שירותים כשתהיו אזרחים פורטוגליים, לאחר סיום התהליך.

 

  

חוסן כלכלי, פרישה ארצית ומערך שירות לקוחות

בקשת הוצאת דרכון פורטוגלי הוא תהליך ארוך ומרובה שלבים, כך שחשוב לבחור בחברה שתספק מענה בכל עת ולא תיעלם באופן מפתיע. על מנת לוודא זאת, בדקו שאתם בוחרים בגוף עם חוסן כלכלי וסניפים בפרישה נרחבת, המאפשרים לו לספק שירות אישי, מקצועי, יעיל ונגיש. ל-ynet דרכון אירופאי גב מוכר כפול – הן של ynet והן של פורטוגליס שכאמור הינה הגוף המקצועי בתחום, לצד פרישה של 7 סניפים ברחבי הארץ (ו-3 בחו"ל) המספקים שירות לאלפי ישראלים בכל שנה.

 

בסופו של דברי, חשוב להבין שמדובר בתחום חדש ויחסית פרוץ, כך שכמעט כל אחד יכול להציע את השירות במחיר זול במיוחד, אפילו ללא צורך בפגישה אישית. ההמלצה היא לא להתפתות לעסקאות חשודות שכאלה.

 

חפשו חברה שמבטיחה החזר מלא אם הבקשה נדחית במהלך הדרך

ההליך כולל הגשת בקשה לקהילה היהודית בפורטוגל להוכחת הצאצאות למגורשי ספרד, ולאחריה בקשה רשמית לממשלת פורטוגל לאזרחות פורטוגלית בהתאם לתנאי החוק.

זהו השלב הקריטי בתהליך המהווה את התנאי המרכזי והמשמעותי בהליך. במידה וניתן אישור קהילה פרט למקרים נדירים, תאושר האזרחות בסבירות גבוהה. מאידך, במידה ולא ניתן האישור ,ההליך נפסק לגמרי.

ב-ynet דרכון אירופאי מציעים ללקוחות החזר כספי מלא במקרה בו הקהילה היהודית בפורטוגל דוחה את הבקשה וההליך נפסק , למרות שבוצע טיפול והגשת הבקשה לקהילה.

 

חיפוש פשוט באינטרנט, יציג לכם דוגמאות רבות של לקוחות שהתפתו למחיר אטרקטיבי מדי ומצאו את עצמם בסוף ללא הכסף וללא האזרחות. לכן, בחירה בחברה יציבה כמו ynet דרכון אירופאי היא הבחירה הבטוחה ביותר עבורכם. שילוב של ynet ופורטוגליס הוא השילוב המנצח.

  

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות, ובדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי מטעם ynet דרכון אירופאי, היכנסו>>

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים