שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
הכי מטוקבקות

  הגיע הזמן לבייש את הקומץ / תוכן גולשים

  למה הילדים והמשפחות שמגיעים למשחקי ספורט צריכים לשמוע מילים מצמררות כגון תמות ותתאבד. אסור לשתוק יותר, הקומץ הזה הוא אתם. הוא אנחנו. גם לכם יש מה להגיד? כתבו לנו טורים לכתובת: kick@ynet.co.il

  אני לא שייך לשום ארגון, לא הפועל, לא מכבי ולא בית"ר. אף מחנה אוהדים. אני מדבר בשם הספורט! אי אפשר להיות אדישים כשאוהדים שרים בעיצומה של טרגדיה ספורטיבית חובקת עולם "חבל ששמעון מזרחי לא היה במטוס". זה פשוט זוועה וזה חייב להסתיים!

   

  נכון, לכל מחנה אוהדים בארץ לא חסר קומץ דוחה, אבל האשמה היא עלינו. עד שלא נוקיע אותם מקרבנו זה לא ייפסק. לכל אוהד יש אחריות גם על הסביבה שלו ואם הם שותקים מבחינתי הם כמו המקללים. למה לא יותר פשוט לאהוב ולעודד את הקבוצה שלך. למה הילדים והמשפחות שמגיעים למשחקים צריכים לשמוע מילים מצמררות כגון תמות ותתאבד?

   

  אש בוערת ביציע אוהדי הפועל תל אביב (צילום: אורן אהרוני)
  אוהדי הפועל תל אביב. לא רק הם(צילום: אורן אהרוני)

   

  ואותו קהל ששותק שלא יתפלא אם לאחר מכן אותו קומץ מציק לבת שלו או מפריע למנוחת השכנים. כי הקומץ הזה הוא אתם, הקומץ הזה הוא אנחנו. בשתיקה שלנו אנחנו מקבלים אותם ונותנים להם תעודת הכשר.

  די!!!! שימו סוף לגועל בשם ההגינות ובשם הספורט. די! אפשר לצלם את הקומץ הזה ולתת למנהלי הקבוצה לטפל בהם ולבייש אותם ברשתות החברתיות ובטלוויזיה. אולי כשהם יראו איזה גועל יוצא מהם מהצד הם ייבהלו, אבל גם בזה אני בספק.

   

  הדבר היחידי שאני בטוח בו שזה חייב להיפסק ורק אתם יכולים לעשות את השינוי אם תקומו מסביבה כזאת, אם תביישו אותם. שיבואו לעודד. ואת הקללות שישאירו לבתים הפרטיים שלהם. כי הציבור התעייף מהקומץ הזה והקומץ הזה הוא אנחנו! כי עד שלא תעשו מעשה אני ואתם זה הקומץ.

   

  רוצים גם אתם להיות פרשנים? אז תתחילו לכתוב. איך זה עובד? פשוט מאוד – כותבים ושולחים לכתובת הבאה: kick@ynet.co.il בצירוף שם מלא. אורך הטקסט הרצוי הוא בין 250 ל־800 מילה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אורן אהרוני
  אוהדי הפועל תל אביב
  צילום: אורן אהרוני
  מומלצים