שתף קטע נבחר

אישום: עבריין מין שהתחזה בעבר ל"צלם אופנה" הפר את תנאי הפיקוח

אילן אוטמזגין, שריצה בעבר עונש מאסר על עבירות מין, הואשם יחד עם דוד פרץ, שהורשע באונס קטינה, בהפרת צו הפיקוח נגדם: פרץ יצר קשר עם קטינה מכפר סבא למרות שידע את גילה, ואוטמזגין נתפס כשבגרביו מכשירי טלפון עם גישה לאינטרנט

פרקליטות מחוז מרכז הגישה אתמול (שישי) לבית משפט השלום בפ"ת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד דוד פרץ (28) ואילן אוטמזגין (56), שני עברייני מין מורשעים מנתניה הנמצאים בפיקוח. השניים, כך נטען, הפרו את תנאי הפיקוח שהוטלו עליהם.

אילוס אזיקים אזיקים/תקיפה/אישום  (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

בכתב האישום נטען כי פרץ נהג ברכבה של אימו של אוטמזגין, כשרישיון הנהיגה שלו אינו בתוקף, ושסירב להוביל את הקצין הפיקוח אל הרכב כשנדרש לכך. עוד צוין כי למרות צו הפיקוח שהוצא נגדו, האוסר עליו ליצור קשר עם קטינים, הכיר בכפר סבא נערה בת 17 והמשיך לשוחח חרף העובדה שידע את גילה. הוא שוחרר למעצר בית ולאחר כמה שעות יצר שוב קשר עם הנערה בניגוד לתנאי השחרור.

 

פרץ הורשע בעברו בעבירות של אונס קטינה, מעשה מגונה בקטין, איומים, זיוף, קבלת דבר במרמה וריבוי הפרות צו הפיקוח. "מסוכנותו המינית הינה בינונית עד גבוהה. אין להקל ראש בהפרת הצו שביצע כאשר התחבר לקטינה והתכתב איתה. מסוכנותו מתעצמת לאור העבירות הנלוות המלמדות על אדם חסר מורא מפני החוק", צוין על ידי הפרקליטות. 

 

נגד אוטמזגין, עבריין מין סדרתי שריצה בעבר עונש מאסר בגין בעילת קטינה ומעשים מגונים תוך שהוא מתחזה לצלם אופנה, נטען כי הגיע יחד עם פרץ לבניין עיריית נתניה, ובבידוק שעבר נמצאו בגרביו מכשירי טלפון עם גישה לאינטרנט, בניגוד לצו הפיקוח. בנוסף צוין השימוש שביצע ברכבה של אימו ופגישתו עם פרץ בניגוד להגבלות שהוטלו עליו.

 

בחקירותיהם קשרו עצמם השניים למיוחס להם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים