שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "בר רפאלי דרשה 100 אלף שקל להנחיית משדר בחירת השיר לאירוויזיון - וסורבה"

  על פי גורמים המעורים בפרטים, תאגיד השידור הציבורי הציע לבר רפאלי להנחות את משדר בחירת השיר לאירוויזיון לצד לוסי איוב, אולם היא דרשה 100 אלף שקלים - והתאגיד סירב להצעה. מטעמה של רפאלי סירבו להגיב לידיעה

  הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה בר רפאלי קיבלה הצעה רשמית להנחות את משדר בחירת השיר לאירוויזיון לצידה של לוסי איוב בכאן - אולם על פי גורמים המעורים בפרטים היא "דרשה שכר של 100 אלף שקלים", ובתאגיד השידור סירבו לכך, כך נודע ל-ynet.

   

  רפאלי ותאגיד השידור הציבורי שיתפו פעולה בעבר, שכן הדוגמנית הנחתה את האירוויזיון האחרון בישראל, וקיבלה יחד עם ארז טל ואסי עזר שכר של 450 אלף שקלים. בתאגיד השידור הציבורי ניסו לשחזר את שיתוף הפעולה הטלוויזיוני של רפאלי ואיוב, שגם הנחתה את התחרות, אולם על פי גורמים המעורים בפרטים דרישת התשלום של הדוגמנית והמגישה הייתה גבוהה מדי עבור תאגיד השידור הציבורי ולכן הם החליטו לסרב.

   

   

  אסי עזר ארז טל בר רפאלי לוסי איוב מנחים אירוויזיון 2019 תל אביב חזרה חצי גמר תלבושות (צילום: EPA)
  לא ינחו יחד. בר רפאלי ולוסי איוב(צילום: EPA)

  התוכנית "השיר הבא לאירוויזיון" שתשודר בכאן ב-3 במרץ תציג ארבעה שירים, שאותם יבצע הזוכה בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא", שייצג את ישראל באירוויזיון שייערך בהולנד. בניגוד לשנים קודמות, הקהל בבית ישתתף בבחירת השיר וההצבעה תשוקלל עם תוצאות ההצבעה של הוועדה המקצועית שתמונה על ידי תאגיד השידור הציבורי וקולות השופטים שישתתפו במשדר. הצבעות הקהל יהוו 50 אחוזים מההחלטה על בחירת השיר, והחצי השני יקבע על ידי השופטים והוועדה האמנותית. את השיר הזוכה יבצע הזוכה בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא לאירוויזיון" שמשודרת בקשת. 

   

  מתאגיד השידור לא נמסרה תגובה. מטעמה של בר רפאלי סירבו להגיב לידיעה.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים