שתף קטע נבחר

סרסרה בשתי בנותיה - ולקחה את הכסף: אישום נגד אם מירושלים

על פי כתב האישום, האישה קיבלה סכומי כסף משתי בנותיה עבור מעשה זנות, תוך שידעה על מעשיהן ואף שהתה בדירה בעת המעשים. אחת מהבנות הייתה קטינה

 

  (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
 

תושבת ירושלים נאשמת כי סרסרה בשתי בנותיה - שאחת מהן הייתה קטינה בזמן המעשים.

 

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים, במשך לפחות כשנה עסקו בנותיה של הנאשמת בזנות תוך שאימן ידעה אודות עיסוקן ואף שהתה בדירה בעת ביצוע המעשים. הנאשמת עצמה ובנותיה נהגו לעסוק בזנות במקומות שונים וכן בדירה בה התגוררו יחד.

 

האם קיבלה סכומי כסף מבנותיה עבור מעשי הזנות. במהלך התקופה הרלוונטית אף נהגה לבקש מהבנות כספים מיוזמתה, בטענה כי אין לה כסף, תוך שהיא נוהגת להחביא מהן כסף שברשותה.

 

עו"ד ניצן כהנא, מנהלת המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות, בירכה על המעצר אך הוסיפה: "טוב עשתה המשטרה ששמה סוף לניצול המחריד. אירועים קיצוניים כאלו לא מתרחשים בוואקום. בירושלים אין כל שירות לשיקום נשים מזנות, על אף שהתקציב לכך אושר כבר לפני כשלוש שנים. אנו מצפות ממשרד הרווחה ומעיריית ירושלים לפעול להקמת המעונים לאלתר".

 

לפני כחצי שנה המשטרה חקרה חשד שלפיו תושבת העמקים (38) סרסרה בבתה בת ה-12 ואפשרה בין השאר לגבר כבן 70 לנצל מינית את הילדה. חוקרי מחלק הנוער במחוז הצפוני ובלשי ימ"ר צפון פשטו על מתחם צימרים באזור הכינרת, חילצו את הילדה מהמקום, ועצרו את בן ה-70, את בעלי המתחם ואת האם ואחותה. האם מוכרת למשטרה מתחום עבירות המוסר ובעבר הוציאו רשויות הרווחה את הילדה מהבית, אך היא נהגה לברוח ולחזור לאמה.

 

הפרשה נחשפה בעקבות מידע מודיעיני, ועל פי החשד אפשרה האישה לגברים זרים לבצע עבירות מין בבתה תמורת תשלום.

 

עו"ד אביאל קריא המייצג את האם מטעם הסניגוריה הציבורית מסר: "מדובר באישה המתמודדת במשך שנים ארוכות עם מחלות נפש ובעיות בריאות קשות. האם היא זו שפנתה למשטרה בבקשה שייסיעו לה בטיפול בביתה, שכן לא יכלה למנוע את הידרדרותה. במקום שהמדינה תושיט לה יד ותסייע לה, בחרה המדינה לחקור את האישה ולהפעיל נגדה מערך של האזנות סתר. לצערנו הרב, טענותינו בשימוע נפלו על אוזניים ערלות והפרקליטות דחתה אותן והחליטה להגיש את כתב האישום. אנו נציג את הראיות בבית המשפט ומקווים שהמדינה תשכיל לסייע לאישה במצוקה שזקוקה לעזרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים