שתף קטע נבחר

פורץ עם סטטוסקופ ברמת גן: בודק אם מישהו נמצא בבית

חשוד עם מסכה רפואית נכנס לבניין מגורים וניסה לשמוע בעזרת סטטוסקופ אם יש אנשים בדירות - כנראה כדי לפרוץ לתוכן. לאחר שתועד התברר כי ניסה לפרוץ כך לדירות כמה פעמים

 

 

לחשוד שתועד אתמול (רביעי) במצלמות האבטחה של בניין ברמת גן, יש כנראה שיטה מיוחדת לפרוץ לבתים. אולי תחת כסות מגיפת הקורונה בעולם, הרשה לעצמו האיש להגיע לבניין ברחוב רימלט כשהוא מתחזה לרופא שהגיע לצורך ביצוע בדיקה.

 

האיש הגיע למקום עם מסכה רפואית, ועל צווארו סטטוסקופ של רופאים. דיירי הבניין שהבחינו בו במעלית ובאזור הבניין לא חשדו בו - אלא שאחד הדייירים, שהתקין מצלמה אבטחה בכניסה לביתו, נדהם לגלות מה הייתה כנראה מטרתו האמיתית של ה"רופא" שהסתובב בבניין.

תיעוד: גנב התחזה לרופא וניסה לפרוץ לדירה ברמת גן ()
בודק בעזרת הסטטוסקופ אם יש אנשים בדירה. החשוד שתועד

ככל הנראה, החשוד הגיע "לבדוק" את השטח לפני פריצה מתוכננת. הוא התקרב לדלת אחת הדירות, חבש את המסיכה - ועם הסטטוסקופ ניסה לשמוע אם יש אנשים בדירה.

 

רק כשהבחין במצלמת האבטחה, הבין שכדאי לו למהר ולצאת לפני שייתפס. השמועה על "הרופא" במגדל הדירות ברימלט עברה מהר בקבוצת הוואטסאפ של השכנים והפכה לשיחת היום.

 

מאוחר יותר אף התברר כי "הרופא" מהסרטון הגיע כמה פעמים לבניין, בשעות שונות. ככל הנראה, בכל פעם היו דיירים בדירות, והוא לא הצליח להשלים את משימתו. כעת מקווים הדיירים שהמשטרה תשים את ידה על האיש שמסתובב להם בחדר המדרגות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים