שתף קטע נבחר

טיוטת הסדר עם בר וציפי רפאלי: מאסר לאם, עבודות שירות לדוגמנית

במסגרת המו"מ להסדר כולל שיסיים את ההליכים המשפטיים נגדן על התחמקות מתשלום מס, תרצה ציפי רפאלי מאסר של כשנה וארבעה חודשים, ועל בר רפאלי יוטל עונש של 9 חודשי עבודות שירות. האם והבת ישלמו גם קנס פלילי של כ-4 מיליון שקלים

בר רפאלי (צילום: EPA)
9 חודשי עבודות שירות. בר רפאלי(צילום: EPA)

התקדמות במו"מ להסדר בין הפרקליטות לדוגמנית בר רפאלי ואמה ציפי רפאלי - שיכלול את סיום ההליכים הפליליים והאזרחיים שנפתחו נגדן ברשות המסים. על פי טיוטה שהוחלפה בין הצדדים, כך נודע, האם תרצה עונש מאסר בפועל של שנה וארבעה חודשים, ועל הבת יוטל עונש של תשעה חודשי עבודות שירות. בנוסף, ישלמו השתיים קנס פלילי של כארבעה מיליון שקלים.

 

השופט: "תמונה אחת שווה אלף מילים? לא במקרה של רפאלי ודיקפריו"

בר רפאלי תשלם מס על הכנסות של 16 מיליון שקל שצברה בחו"ל

 

מאסר בפועל. ציפי רפאלי (צילום: שוקה כהן) (צילום: שוקה כהן)
מאסר בפועל. ציפי רפאלי(צילום: שוקה כהן)

במקביל, האם ובתה ימשכו את הערעור שהגישו על פסק הדין של בית המשפט המחוזי מרכז בלוד שקבע כי מרכז חייה של רפאלי הבת בשנים 2010-2009 היה בישראל, כך שהיא תחויב במס על הכנסות בהיקף של 16 מיליון שקל שצברה מעבודתה בחו"ל באותן שנים. ביולי האחרון הגישה רפאלי ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה, שבמסגרתה נדרשה לשלם 8 מיליון שקלים מס. סכום זה ישולם למדינה.

 

התיק הפלילי נגד רפאלי ואמה הוא אחד מתיקי החקירה הגדולים של מס הכנסה בשנים האחרונות. הוא הבשיל לפני כשנה לטיוטת כתב אישום נגד רפאלי על התחמקות במזיד ובמרמה, בסיוע אמה ציפי ואביה רפי, מתשלום מס על הכנסות בהיקף של לפחות 32 מיליון שקל בשנים 2014-2007.

פורסם לראשונה 10/02/2020 22:28

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים