שתף קטע נבחר

מודדים שעונים, מסתובבים - ובורחים: חוליית גנבי הרולקס תועדה

הגניבה בקניון בממילא בירושלים תועדה - ואז התברר כי בשיטה דומה נגנבו שעוני רולקס בתל אביב ובבני ברק: השלושה, שהשתמשו ברכב יוקרה כמכונית מילוט, נעצרו - והוגשו נגדם כתבי אישום. הם לא הודו במיוחס להם

 

 

 

כתבי אישום הוגשו נגד חוליה של שלושה גנבים מצפון הארץ שגנבו שעוני רולקס ברחבי הארץ באופן שיטתי. השלושה - אורן ואנונו, בן יטח ואברהם כהן - נתפסו לפני כשבועיים, כאשר גנבו מחנות במרכז הקניות ממילא שבירושלים. צפו בתיעוד אותה גניבה.

 

כפי שניתן לראות בסרטונים שהגיעו לידי ynet נראים השלושה נכנסים לחנות המאובטחת, מודדים את השעונים שמוכר החנות מוציא מהוויטרינה, מסתובבים בחנות - ואז יוצאים מהחנות מבלי שהמוכר שם לב לכך. השלושה נעצרו והוגש נגדם כתב אישום, אך השלל טרם נמצא. השלושה השתמשו ברכב יוקרה כמכונית מילוט. הם לא הודו במיוחס להם.

תיעוד ממצלמות האבטחה ()
תיעוד ממצלמות האבטחה של החנות מהקניון בממילא

חצי חצי עו
עורכי הדין עידן גמליאלי וחן הולנדר

רס"ר עידן כהן, ראש צוות החקירה בתחנת לב הבירה בירושלים, אמר כי "החוליה פעלה בשיטתיות. בהתחלה הגניבה בממילא התקבלה כדיווח של אירוע נקודתי, אבל השוטרים במחלק הגניבות של תחנת לב הבירה הבינו שזה לא המקרה הראשון. השוטרים עשו פה עבודה יסודית והצליחו להגיע אליהם ולהבין שהשלושה פועלים בכל רחבי הארץ. כולל בתל אביב ובבני ברק".

 

עו"ד חן הולנדר, המייצג את החשוד בן יטח מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר בתגובה: "התיק בראשיתו ועם זאת ניתן כבר עכשיו לזקוף לזכות מרשי את שיתוף הפעולה שלו עם החקירה. אני סבור כי לא מדובר באישום שמצדיק להמשיך ולהחזיקו עצור ובכוונתי לעתור לשחרורו ממעצר כבר בדיון הקרוב".

 

עו"ד עידן גמליאלי, שמייצג את אורן ואנונו מטעם הסניגוריה הציבורית: "אנו נמצאים בתחילת ההליך וטרם קיבלנו את חומרי החקירה במלואם. אורן מסר גרסה מפורטת והכחיש את החשדות נגדו. לאחר שנלמד את חומרי החקירה נגיב בבית המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים