שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "ביום בהיר אחד אמרו לנו שאנחנו הולכים להתחתן"

  היא עזבה זוגיות טלוויזיונית ארוכה, הוא ויתר על התוכנית שחלם עליה: שי-לי שינדלר ועמית קוטלר קיבלו לייט נייט משותף מבלי שבכלל הכירו אחד את השנייה ("היה לנו דייט בזמן שהנקתי", היא מספרת), אבל מבטיחים שיהיה פאן: "כתב האישום של נתניהו לא יהיה שם, אבל זה של בר רפאלי אולי כן"

  הם לא הכירו חוץ משלום-שלום מנומס במסדרונות, אבל אז הגיעה ההצעה להגשת תוכנית משותפת. היא הייתה בזוגיות טלוויזיונית ארוכה עם גיא לרר, והוא הגשים חלום כשהגיש תוכנית תיירות. שי-לי שינדלר ועמית קוטלר החליטו לחתוך בבשר החי ולקחת את הסיכון עם "מאסט", תוכנית הלילה החדשה שלהם. "לא הכרנו", מספרת שינדלר, "אמרו לנו שאנחנו הולכים להתחתן ביום בהיר. אני מבינה את החשיבות של לייצר כימיה ואם הדבר הזה לא היה עובד בינינו - זה היה אסון על המסך. לכן קוטלר ואני החלטנו שאנחנו אשכרה מתחילים לעבוד על הזוגיות שלנו. וככה כל יום היה לנו דייט בשעה אחרת ביום. פעם זה בבית קפה, ופעם זה כשאני מניקה אצלי בבית". קוטלר מצידו כבר התחבר לתא המשפחתי של שינדלר: "אני והקטן שלה כבר חברים".

   

  והצלחתם במשימה?

  שינדלר: "זה היה נטו לבלות יחד. להכיר את צורת הדיבור אחד של השנייה, כי בסוף הכימיה זה משהו שנבנה עם הזמן. נגיד כשנכנסתי בפעם הראשונה לאולפן, אחרי איזה שניים או שלושה דייטים, עדיין הרגשתי שיש מרחק בינינו ופחדתי שעל זה יקום וייפול דבר. וככל שהדייטים עברו - הרגשנו שהאנרגיה בינינו מתהווה".

  קוטלר: "אני מרגיש שאנחנו מגיעים למאני טיים בזוגיות הזאת".

   

  שינלדר בת ה-33, נשואה לליעד ואמא לשלושה ילדים: גילי (5), דני (3) ורוני (שלושה חודשים), הגישה בעשור האחרון את התוכנית "הצינור" לצידו של גיא לרר. בשלב מסוים עזבה שינדלר את ישראל לטובת עסקיו של בעלה בארצות הברית, ומאוחר יותר חזרה ארצה, במיוחד בשביל "הצינור". עכשיו, כאמור, נאלצה להיפרד מהזוגיות הטלוויזיונית הארוכה שלה. "אני עושה את 'הצינור' כבר מ-2010, אומנם עם הפסקה, אבל זאת תוכנית שאני נמצאת בה מהיום הראשון שלה, ואני מאמינה שצריך להתקדם. הייתה לי הזדמנות לקבל תוכנית משלי. 'הצינור' זאת תוכנית של גיא לרר ואני הנחיתי איתו. כדי לבסס את עצמי, היה חשוב מבחינת קריירה להתקדם לשלב הבא, לעולמות תוכן שאני יותר שוחה בהם ולנסות דבר חדש. אנחנו בעולם הזה כדי לגדול". 

  עמית קוטלר שילי שינדלר ()
  זוג חדש על המסך. שי-לי שינדלר ועמית קוטלר

   

  גיא לרר פרגן לך?

  "לרר ידע תמיד שאני רוצה לגדול, ובקונסטלציה של 'הצינור' לא יכולתי לעשות יותר ממה שעשיתי, אז הוא קיבל את זה ומאוד פרגן. בסוף אתה רוצה שאנשים בסביבתך ירגישו שהם מגשימים את עצמם, והייתי בנקודה שהרגשתי שאני פחות מגשימה את עצמי. זה לא היה מאחורי גבו, הכל היה בשיתוף, הוא פרגן מהרגע הראשון".

   

  קוטלר בן ה-40, שנמצא בזוגיות בשנתיים האחרונות עם בן, עולה חדש מאוסטרליה, שימש במגוון תפקידים ב-ynet, כשהאחרון שבהם היה עורך מדור התיירות. הוא הצטרף לרשת לפני כשנתיים, ובחצי השנה האחרונה הנחה את תוכנית התיירות, "טרמינל". "מבחינתי זה עוד שלב בהתפתחות האישית, וזה עוד חלום להגשים. זה שהעברתי את טרמינל הלאה לידיה של ירדן הראל, ושהתוכנית תמשיך בלוח השידורים - זאת גאווה גדולה מבחינתי".

   

  בתוכנית החדשה שתשודר ברשת (החל מהערב, ד', 23:45) ינסו קוטלר ושינדלר לסגור את היום באווירה אחרת, פחות חדשות - יותר אקטואליה ותוכן מגזיני קליל.

   

  תוכניות לייט נייט לא באמת מצליחות בישראל כבר שנים ארוכות. אתם לא חוששים?

  שינדלר: "יש חשש כמו שתמיד יש חשש, אבל צריך לזכור שאם לא לוקחים סיכונים - אין הזדמנות ללמוד ולגדול - בטלוויזיה ובכל תחום. אם לא היינו מנסים את הדבר הזה, איך נדע? אנחנו מאמינים בעצמנו. אם ניכנס בהיסוס שאולי זה לא יצליח, אנחנו נהיה בבעיה. אם יש ספק - אין ספק, ופה לא היה לנו ספק שנעשה את זה".

  קוטלר: "יש תפיסה שתקועה במדינה שלייט נייט זאת תוכנית סופר מופרעת עם דמויות ודברים מהסוג הזה. אנחנו לא שם, זאת לא הייתה ההגדרה מלכתחילה. אנחנו לא אסף הראל ולא 'חלומות בהקיציס' או 'פרפר לילה' של טל ברמן, שאנחנו מאוד אוהבים. יש סיבה שהתוכניות האלה לא קורות. הצופה הישראלי הרבה יותר מודע היום. מה שאנחנו עושים כאן זה הרבה יותר חד וענייני, אבל מלא בפאן, מלא בהומור".

  שינדלר:  "יהיה וייב של כיף וקלילות. תהיה אקטואליה אבל לא משהו כבד. נגיד כתב האישום של נתניהו לא יהיה שם, אבל כתב האישום של בר רפאלי אולי כן".

  קוטלר: "אין לי ברירה אחרת אלא להיות בווייב הזה, כי זה מה שהיא. לי ויש וייב של חננה, אני מודה".

  שינדלר: "אני שרופה עליך בדיוק ככה".

   

  שינדלר, שנשואה להייטקיסט ליעד אגמון, לא נותנת לאקזיט של בעלה לגרום לה לנוח, אפילו שהחברה שלו נרכשה ב-300 מיליון דולר על ידי מקדונלדס, וגם לא העובדה שרק ילדה את בנה השלישי לפני פחות משנה. "ככל שיש יותר ילדים יש יותר טירוף, אני נהיית יותר אש ורוצה לעבוד יותר קשה", היא אומרת, "זה לא קל. שלא ישבו אימהות בבית ויגידו שיש לה מלא עזרה. אז כן, יש לי עזרה אבל - וזה אבל גדול - זה משהו באופי שלי, הרצון כל הזמן להיות בעשייה. אני אדם יותר טוב לילדים שלי כשאני בעשייה תמידית ואינטנסיבית, אבל זה לא בא על חשבון הילדים. גם כשעשיתי את 'הצינור', הייתי מגיעה לעבודה בצהריים כשהילדים בגן, והייתי יוצאת הביתה להיות איתם אחרי הגנים. בערב הייתי יוצאת שוב, אחרי שהם אכלו, התקלחו ונכנסו למיטה. בתוכנית החדשה אני אהיה איתם אפילו יותר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים