שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תיעוד: סייעת התעללה בפעוט בבני ברק

  הסייעת שנעצרה ושוחררה בתנאים מגבילים תועדה כשהיא תופסת פעוט לפני השכבתו לשינה, משכיבה אותו באגרסיביות ולבסוף מניחה את רגליה על גופו, בניסיון למנוע ממנו לקום. רמת גן: סייעת מחליפה נעצרה בחשד שהתעללה בפעוט במוסד חינוכי עירוני

   

  תיעוד: הסייעת משכיבה את הפעוט באגרסיביות ומניחה עליו רגליים

  תיעוד: הסייעת משכיבה את הפעוט באגרסיביות ומניחה עליו רגליים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  משכיבה באגרסיביות ומניחה רגליים: הסייעת שנעצרה שלשום (יום ג') בחשד להתעללות בגן פרטי בבני ברק תועדה במצלמות אבטחה מתעללת בפעוט לפני השכבתו לשינה. הסייעת נראית תופסת את הפעוט, משכיבה אותו באגרסיביות רבה, נוהגת בו בחוסר סבלנות ולבסוף מתיישבת על המזרון ומניחה את רגליה על גופו, בניסיון למנוע ממנו לקום. בתיעוד נראית סייעת נוספת שלא מונעת ממנה לבצע את המעשים.

   

  במשטרה חושדים שייתכן שפעוטות נוספים נפלו קורבן לאלימות או התעללות מצד הסייעת בגן שמיועד לבני שנה עד שלוש. הסייעת שנחקרה באזהרה בתחנת המשטרה שוחררה בתנאים מגבילים, שבמסגרתם נאסר עליה להתקרב לגן או ליצור קשר עם המעורבים.

  סייעת גן פרטי בני ברק התעללות פעוט (באדיבות כיכר השבת)
  הסייעת מניחה את רגליה על הפעוט, אחרת מביטה(באדיבות כיכר השבת)

  במקביל, הודיעה המשטרה כי פתחה בחקירה בחשד להתעללות של סייעת במעון יום לפעוטות בגילאי שנה עד שנתיים, שמפעילה עיריית רמת גן. ממידע שהגיע לידי המשטרה עלה כי סייעת מחליפה תועדה מתנהגת באגרסיביות כלפי לפחות אחד מהפעוטות במוסד. מצלמות האבטחה ממנו הועברו לתחנת המשטרה.

   

  במוסד החינוכי שמפעילה עיריית רמת גן באמצעות החברה העירונית "בית עמנואל" נמצאים כ-60 פעוטות בשלוש כיתות שונות – מגיל שלושה חודשים ועד שלוש שנים. עם העברת המידע למשטרה, עדכן ראש העיר כרמל שאמה הכהן את התושבים בפוסט שפרסם בפייסבוק. "השקיפות אצלנו היא ערך עליון, ולכן לא ננסה לטשטש. אתמול התקבלה תלונה שלפיה עלה חשש לכאורה לאלימות כלפי ילדים בכיתת הפעוטות באחד ממעונות היום בעיר", כתב שאמה הכהן.

  אריאל שאמה הכהן, ראש עיירית רמת גן (צילום: תומי הרפז)
  השעה את הצוות. כרמל שאמה הכהן(צילום: תומי הרפז)

  הוא הוסיף: "כל ההורים יעודכנו ויעמוד לרשותם צוות מקצועי לשאלות ותשובות. מיד עם קבלת הפניה ערכנו בירור, לרבות בדיקת מצלמות האבטחה. לאור הממצאים הוחלט על הגשת תלונה במשטרה לבדיקת הנושא בצירוף סרטון המתעד את המעשים. כמו כן, הוחלט להשעות מיד וללא דיחוי את צוות כיתת הפעוטות. את הילדים יקבל מחר צוות חלופי תוך ליווי נציגי הנהלת המעון ומפעילי בית עמנואל".

   

  הבוקר נפגש שאמה הכהן עם הורי הפעוטות, ועדכן אותם כי מנהלת אשכול הגנים שאינה חשודה בדבר היא בת הזוג של חבר מועצת העיר דני גולדשטיין. מעיריית רמת גן נמסר: "ראש העיר הדגיש שאין שום חשד למעשי אלימות מצדה או ידיעה עליהם. אף שלא נדרשה השעיית המנהלת בשונה מצוות הגן, היא בחרה לבקש יציאה לחופשה, כדי שהליך הבדיקה יתנהל באופן יעיל ונקי, גם מבחינת הנראות ולמניעת לזות שפתיים רכילותית ומניפולטיבית נגדה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  באדיבות כיכר השבת
  הסייעת מניחה רגליים על הפעוט, סייעת אחרת הביטה מהצד
  באדיבות כיכר השבת
  מומלצים