שתף קטע נבחר

הדלתות נפתחות בפניכם: מזל טוב לבני ובנות מזל דגים

מי הם בני ובנות מזל דגים, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

תאריך המזל: בין 19.2 עד ל-21.3

 

אלמנט המזל: מים, משתנה

 

סמל המזל: שני דגים שוחים האחד מול השני

 

איבר בריאותי רגיש: כפות רגליים

 

נאמנות: ייתכן מצב של חיים כפולים, או נאמנות מוחלטת לבן/בת הזוג.

 

תכונות טובות של המזל: אנשים מאוד רגישים לזולת, למצב הרוח הסביבתי ולכל אנרגיה שזורמת באוויר. אינטואיטיביים, מבינים, בעלי יכולת הזדהות, בעלי יכולת הקרבה ונתינה אמיתית לזולת, יצירתיים, פיוטיים, אנשים נעימים בחברה, בעלי יכולת הקשבה, בעלי יכולת ריפוי אנרגטית.

 

תכונות שליליות של המזל: חסרי יושר, מחליקים מצבים כדי לא להתעמת עם נסיבות קשות, לא יודעים להגן על עצמם, בורחים מן המציאות על ידי התמכרות כלשהי, מבולבלים, לא מעשיים, מניפולטיביים, מנצלים את היכולת שלהם להרגיש את הזולת לתועלתם האישית.

 

תחזית כללית שנתית לילידי המזל

שפע: הכוכב יופיטר הידוע בכינויו הכוכב המיטיב נמצא במזל גדי הוא בית החברים והמעמד החברתי שלכם ומלמד כי בשלב זה בחייכם יש לכם יכולת להכיר אנשים חדשים שיביאו איתם אפשרויות לקידום ופתיחות דלתות לכיוון הזדמנויות שוות שמאוד חשוב לכם לקבל אותם. השנה תוכלו לעשות זאת לפי תוכנית מסודרת מראש. זה הזמן לצאת כמה שיותר, להכיר עוד ועוד אנשים ולא לפחד לעשות שינויים או לעבור מקבוצה לקבוצה עד אשר תגיעו למטרות שלכם. זה הזמן שלכם לבנות את התדמית הציבורית שלכם ומומלץ לכם לא לפספס אותה.

 

קושי: הכוכב סטורן הידוע בכינויו הכוכב המעכב, המלמד ואבי המודעות נמצא אצלכם בדיוק במקום בו נמצא גם כוכב ההזדמנויות. מצב זה מוזר ביותר במיוחד לאור העובדה ששני כוכבים אלה מנוגדים באופיים ובצרכיהם האישיים זה מזה ואולם, אם כבר חברו להם שני אלה יחדיו אצלכם , הרי שמטרה משמעותית לפניכם. כוכב סטורן המוכר גם בשמו שבתאי נמצא בבית המעמד החברתי שלכם למשך כשנתיים וחצי ולכן, לאחר שתאספו חברים מסוגים וממינים שונים, יהיה תפקידו של כוכב זה לברור וללמד אתכם מיהם החברים האמיתיים שלכם ובמי אתם יכולים לבטוח להמשך החיים.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מזל טוב דגים
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים