שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  כחול לבן דורשת מעמיר פרץ להסיר את גנץ משלטי הקמפיין: "תעמולה מטעה"

  מפלגתו של בני גנץ פנתה לרשימת העבודה-גשר-מרצ בדרישה להסיר את תמונותיו של יו"ר כחול לבן מכרזות התעמולה, ואיימה בעתירה לוועדת הבחירות. "הבוחר יכול לסבור שישנה הסכמה הדדית לישיבה בממשלה"

  מפלגת כחול לבן פנתה היום (שישי) לרשימת העבודה-גשר-מרצ בעקבות שילובו של בני גנץ בשלטי התעמולה ברחבי הארץ - ודרשה מהם להסיר את דמותו מהפרסומים. 

   

  כל העדכונים על בחירות 2020 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

   

  "המטרה הברורה שעומדת מאחורי הפרסום נועדה ליצור בקרב הבוחרים את הרושם המוטעה כי רשימת העבודה ורשימת כחול לבן חברו יחדיו, באופן שהצבעה לרשימת העבודה משמעה הלכה למעשה גם הצבעה לרשימת כחול לבן, ולא כך פני הדברים, נהפוך הוא", כתבו אנשי כחול לבן.

   

   ()
  השלטים שנתלו ברחבי הארץ

  "יתרה מזו", הוסיפו, "הבוחר יכול לטעות ולסבור כי בין רשימת כחול לבן לרשימת העבודה קיימת הסכמה הדדית לישיבה יחדיו בממשלה העתידית וכי כל אחת משתי הרשימות אדישה להצבעה בעבור רעותה, ולא כך היא".

   

  כחול לבן הזכירה כי במקרה דומה שבו שולב נתניהו בכרזות של הבית היהודי בבחירות 2013 פסק יו"ר ועדת הבחירות דאז, השופט אליקים רובינשטיין, כי מדובר בעבירה על חוק הבחירות (דרכי תעמולה).

   

  מפלגתו של גנץ דרשה מרשימתו של עמיר פרץ להסיר את כל הפרסומים עם תמונתו של יו"ר כחול לבן עד יום ראשון בבוקר - ואיימה לעתור לוועדת הבחירות המרכזית.

   

   מהעבודה-גשר-מרצ נמסר בתגובה כי "איחוד המפלגות והסכם העודפים שנעשה עם כחול לבן, מהלכים אותם ניווט עמיר פרץ עם אורלי לוי וניצן הורוביץ, מעידים על נחישותו להביא למהפך בבחירות הקרובות ,נחישות גדולה יותר מאשר קיימת בכחול לבן שמבזבזת אנרגיה וזמן על שלטים. באופן מפתיע בכחול לבן בחרו לעתור דווקא נגד בת הברית היחידה שלהם. אנחנו ממשיכים לתמוך בגנץ ומסמנים את הכיוון של ממשלה חדשה בראשותו עם קווי יסוד ביחד איתנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים