שתף קטע נבחר

אישום: רצח את גיסו בפארק בת"א וזרק האקדח לירקון

כתב אישום, שלושה שבועות לאחר הרצח בפארק וולפסון: פירדובסקי חוסיינוב נאשם שרצח את גיסו ניזמי אורג'וב עקב סכסוך אישי וכספי. על פי האישום, חוסיינוב ירה חמש יריות בפארק ולאחר מכן השליך את האקדח לנחל הירקון

 

 

 

הוביל את גיסו ברכב לפארק בתל אביב ורצח אותו ביריות, על רקע סכסוך אישי וכספי: פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (יום א') כתב אישום נגד פירדובסקי חוסיינוב (41) מתל אביב, באשמת רצח בנסיבות מחמירות של גיסו, ניזמי אורג'וב.

 

בכתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בעיר, מיוחסות לו גם עבירות של נשיאת נשק, השמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט. בנוסף הוגש לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד מעורב נוסף במקרה - נורלן קרימוב (36) מפתח תקווה - שהיה הנהג בעת הרצח, בגין סיוע לאחר מעשה והשמדת ראיה.

 

על פי כתבי האישום, שהוגשו על ידי עו"ד צחי הבדלי, הנאשם והמנוח הם גיסים שהיו מסוכסכים על רקע אישי ועסקי. נורלן, הנאשם השני, עבד אצל חוסיינוב וגם נהג עבורו. ב-7.2 נפגשו השלושה במספרה בתל אביב ושוחחו. בין חוסיינוב וגיסו התפתח ויכוח במהלכו הלין המנוח כי גיסו לא שוחח עמו מזה שלושה חודשים. בהמשך, סמוך לשעה 15:29, נסעו השלושה ברכבו של נורלן לפארק וולפסון בתל אביב. במהלך הנסיעה החליט חוסיינוב להמית את אורג'וב, גיסו.

חשד לרצח בתל אביב: בן 40 נמצא ירוי בפארק וולפסון ()
זירת הרצח בפארק וולפסון

 

חשד לרצח בתל אביב: בן 40 נמצא ירוי בפארק וולפסון (צילום: דנה קופל)
(צילום: דנה קופל)

כשהגיעו למגרש החניה בפארק, יצאו חוסיינוב ואורג'וב מהרכב, חוסיינוב שלף אקדח וירה בגיסו חמש יריות: שתי יריות לעבר חזה שמאל ויד שמאל, ירייה אחת סמוך לאוזן ימין ושתי יריות נוספות בעורף. כתוצאה מהירי, נגרם מותו של אורג'וב באופן מיידי.

כששמע את היריות, יצא נורלן מהרכב והבחין במנוח מתבוסס בדמו ואת הנאשם מכוון אקדח לכיוון המנוח.

 

חוסיינוב ניקה את האקדח והורה לקרימוב הנהג להסיעו "למקום עם מים" על מנת לזרוק בו את האקדח. הנהג, בכוונה לעזור ליורה להימלט מעונש ולהשמיד את האקדח, הסיע אותו לנחל ירקון. בהגיעם לנחל, השליך חוסיינוב את האקדח בכוונה למנוע את השימוש בו כראיה. הנהג הסיע אותו לדירתו והוא התקלח, התגלח וכיבס את בגדיו בכוונה להכשיל את החקירה.

 

בבקשת המעצר של חוסיינוב כתב עו"ד צחי הבדלי: "הוא גיבש החלטתו להביא למותו של המנוח. ירי מטווח קצר לעבר המנוח, ובין השאר, שלושה כדורים לעורפו של המנוח (פצעי יציאה במצח), כשהמנוח בנפילה או שרוע על הקרקע, מלמדים כי ביקש לוודא את מותו של המנוח ומצביעים על מסוכנותו המובהקת... התעוזה המאפיינת את מעשה הרצח, בצהרי היום בפארק מרכזי בעיר, שם שהו עוברי אורח – מעידה אף היא על מסוכנות ניכרת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דנה קופל
זירת הרצח בתל אביב
צילום: דנה קופל
מומלצים