שתף קטע נבחר

אשתו של דרעי: "השקיע את נשמתו ועשה מה שאף אחד לא עשה"

לאחר ההישג של מפלגתו ושל גוש הימין, יו"ר ש"ס מכונס בביתו ועוקב בדריכות אחר תוצאות האמת ההפכפכות. רעייתו יפה אמרה ל-ynet: "אנשים הרגישו שהם נלחמים על החיים שלהם ועל הזהות היהודית במדינה"

 

 

 

בבוקר שאחרי ההישג הגדול לגוש הימין, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מכונס בביתו ועוקב בדריכות אחר תוצאות האמת.

 

דרעי הזמין אל הבית שברחוב הקבלן בירושלים כמה מקורבים לתפילת שחרית משותפת כדי שלא יצטרף לצאת אפילו לבית הכנסת, ואחרי הנאום הנלהב שנשא במטה המפלגה לאחר פרסום תוצאות המדגמים, הוא ממתין כעת עם ההצהרות וחגיגות הניצחון עד שתתבהר התמונה ומפת המנדטים תתייצב.

 

 


 


 

 

יפה דרעי, אשתו של אריה דרעי בבוקר שאחרי הבחירות (צילום: קובי נחשוני)
"העיקר שיהיה קידוש השם גדול". יפה דרעי (צילום: קובי נחשוני)

 

אריה דרעי  (צילום: יואב דודקביץ)
דרוך בביתו. אריה דרעי (צילום: יואב דודקביץ)

 

מי שכן יצאה מהבית לכמה דקות היא האישה שאיתו, הרבנית יפה דרעי, שקפצה למכולת הסמוכה כדי לקנות ארוחת בוקר לבני המשפחה ולאורחים, ולא הצליחה להסתיר את התרגשותה. בשכונת הר נוף, מעוז ש"ס, רואים בבעלה את האיש שאחראי לא רק לשמירה על כוח המפלגה כנגד כל הסיכויים אלא גם להישג של הימין כולו, כמי שיזם את בלוק הנאמנות לנתניהו והתעקש לשמרו.

 

 יפה מאשרת את הפרשנות הזו ואמרה ל-ynet: "מה שאריה עשה לא עשה אף אחד. הוא השקיע את נשמתו". את התחושות הבוקר הגדירה "מקסים".

 

"העם אמר את דברו והעיקר שהיה קידוש השם גדול", הוסיפה האישה הראשונה של ש"ס, "אנשים עבדו מכל הלב. אנשים הרגישו שאנחנו ממש נלחמים על החיים שלנו, על הזהות היהודית, על הצביון היהודי ובעזרת השם אני מקווה שכך יהיה. זה הדבר הכי חשוב וכל אחד צריך להיות גאה בזה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קובי נחשוני
יפה דרעי
צילום: קובי נחשוני
מומלצים