שתף קטע נבחר

מדוע כדאי להוציא דרכון אירופאי לילדים?

בעולם משתנה ודינמי, אנו רוצים לתת לילדים שלנו את כל ארגז הכלים שיאפשר להם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר לקראת חייהם העצמאיים: מפתיחת חשבון חיסכון עבור מוסדות לימוד מעולים, דרך השקעה בחוגים ובפעילויות העשרה, ועד הסדרה של אזרחות נוספת. מדינות שונות באירופה, ביניהן: פורטוגל, פולין, רומניה ועוד, מספקות אפשרויות שונות לקבלת אזרחות אשר קוסמות מאוד לישראלים. אין זה מקרי, אם כך, שאנו רואים ביקוש גדול בקרב ישראלים לאזרחות האירופאית, שמגלמת עבורם יתרונות רבים, מגוונים והכרחיים לחיים בשנת 2020.

 

   (צילום: יח
(צילום: יח"צ)

 

עולם שלם של אפשרויות - יתרונות הדרכון האירופאי

פורטוגל, פולין ורומניה חברות באיחוד האירופי ולכן אזרחות של אחת ממדינות אלו מהווה אזרחות של האיחוד לכל דבר, המציעה את כל היתרונות המתאפשרים מהשתייכות לגוף העוצמתי הזה. אומנם אין ספק כי הדרכון הישראלי נחשב לחזק מאוד, ושיחסית לגודלה, מדינת ישראל היא שחקנית של כבוד בשוק העולמי – אולם ההשתייכות לאיחוד האירופי מזמנת הזדמנויות רבות, לכם ולילדיכם:

1. מגורים חוקיים – אזרח אירופאי יכול לגור ב־28 מדינות האיחוד, ללא צורך באשרות שהייה ומחויבויות בירוקרטיות שונות, וכמובן ללא מגבלת זמן כלשהי.

2. לימודים מסובסדים – כל הורה יודע שחינוך הוא הדבר החשוב ביותר לעתיד ילדיו, וכי תעודה ממוסד מכובד היא מפתח לעתיד טוב יותר. מלבד העובדה שבאירופה נמצאים מוסדות לימוד מהטובים בעולם, אזרחים אירופאים יכולים ליהנות מלימודים מסובסדים, מלגות, ובמקרים מסוימים לימודים אקדמאיים ללא תשלום: אכן כן – תואר חינם!

3. טיסות וחופשות – אנו הישראלים אוהבים לטוס: לטייל זה בגנים שלנו! ולא חסרות סיבות לכך: בין אם לנסיעת בר מצווה, ביקור אצל הדוד בארה"ב או טיול אחרי צבא. כך, אזרחות פורטוגלית, למשל, תעניק לילד שלכם את היכולת לטוס ל־185 מדינות - כולל ארה"ב - ללא צורך בוויזה.

4. השקעות ועסקים – אין לדעת מה הילדים שלכם יעשו בעתיד: אולי הם יהיו יזמים גדולים, מתכנתים או רופאים. אולם בכל מסלול בו יבחרו, תוכלו להבטיח שילדיכם יזכו ליתרון שמציעה האזרחות האירופאית בעולם העסקים וההשקעות – החל מהטבות מס וכלה בהלוואות מיוחדות לתושבי האיחוד.

כל המשפחה מרוויחה: אזרחות ודרכון אירופאים

אזרחות אירופאית מעניקה לילדיכם את החופש לגור, ללמוד ולטייל באינספור מקומות, ולנצל את המיטב שיש לעולם להציע. באופן זה, היא מהווה נכס שערכו לא נופל מזה של דירה: היא מעניקה לילדיכם את האפשרות להגשים את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. כעת, לאחר שפרשנו בפניכם את שלל היתרונות, נשאלת השאלה – מי זכאי לאזרחות האירופאית?

 

חמישה מיליון ישראלים זכאים לאזרחות אירופאית

אם יש לכם שורשים במרוקו, תוניסיה, לוב, מצרים, סוריה, לבנון, טורקיה, יוון, בולגריה, פולין, רומניה, ועוד ועוד - קיימת סבירות גבוהה שאתם זכאים לאזרחות ולדרכון אירופאים. כל מדינה מציבה תנאים שונים בחוק המאפשרים את הוצאת האזרחות בפועל. ממשלת פורטוגל, למשל, מאפשרת ליהודים מעל גיל 18 להגיש בקשה לאזרחות פורטוגלית - בתנאי שהקהילה היהודית בפורטוגל תאשר את קשר הצאצאות של המבקשים לגירוש ספרד ופורטוגל. נכון לשנת 2020, כ־3.5 מיליון ישראלים זכאים לאזרחות פורטוגלית־אירופאית.

 

עו
עו"ד מוטי כהן, מנכ"ל ומייסדת פספורטוגו(צילום: יח"צ)

 

אזרחות אירופאית לילדים מתחת לגיל 18

אם אתם זוג צעיר וטרם הבאתם ילד לעולם – עכשיו זה הזמן המושלם להגיש בקשה. זאת מכיוון שמי שנולד להורים המחזיקים באזרחות אירופאית, מקבל בעצמו את האזרחות והדרכון באופן אוטומטי. התהליך הופך למורכב יותר כאשר מדובר בילדים מתחת לגיל 18, אשר הוריהם עדיין אינם אזרחים. במצב זה, גם אם כבר אספתם והצגתם את הוכחות הזיקה שלכם, תיאלצו להתחיל שוב את כל התהליך על מנת להציג גם את זיקת ילדכם ואת תיק הבקשה שלו לממשלת פורטוגל. אנו בפספורטוגו מצאנו פתרון לסוגיה ומגישים את כל המשפחה יחד, בצורה מדורגת ונכונה – מהוכחת הזיקה ועד קבלת האזרחות!

 

עו
עו"ד מוטי כהן, מנכ"ל ומייסד פספורטוגו(צילום: יח"צ)

 

"פספורטוגו" – להבטיח את הדרכון לעתיד ילדיכם

אם אתם בני זוג עם ילדים המעוניינים להעניק להם את היתרון שבדרכון, יש לנו פתרון בשבילכם: פספורטוגו מציעה את המסלול המשפחתי – הוא מהיר יותר, פשוט יותר ומשתלם הרבה יותר. כל בני המשפחה מתאזרחים באופן מדורג בתהליך קל יחסית, ובטוח. הבונוס: כאשר כל המשפחה יחד בטיפולה של פספורטוגו, ההוצאה הכספית יורדת עם כל מבקש מאותה משפחה.

 

נציין כי הבקשות מוגשות על בסיס חוקים שונים הקיימים בפורטוגל לילדים ולהורים. לכן חשוב מאוד להגיש את כל המשפחה בתיאום מלא. בפספורטוגו קיים מערך בינלאומי המפעיל משרדים גם בפורטוגל וברומניה – במקביל לשישה סניפים בישראל, ול־15 עורכי הדין המועסקים בחברה, המעודכנים בכל עת בקריטריונים הרלוונטיים לקבלת אזרחות אירופאית ובשינויים שנעשים בחוקי האזרחויות האירופאיות השונות.

 

הבטיחו לדור העתיד את עולם המחר עם פספורטוגו - הביטחון לקבל דרכון אירופאי.

 

לפרטים: טל': 5938*

www.passportogo.co.il

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים