שתף קטע נבחר

מורה מטייבה נאשם בתקיפה מינית של תלמידה: "קרא לכיתה - וביצע את זממו"

מכתב האישום עולה כי המורה לאמנות תקף בת 13 בשטח בית הספר בכמה הזדמנויות. בין היתר, הוא קרא לה לצאת משיעור אנגלית וביצע בה את זממו במקלט - עד שאיש צוות הבחין בנעשה. החשוד מכחיש את המיוחס לו: "הסיבה לתלונה היא סכסוך עם שרת"

 

אילוס אזיקים/תקיפה/אישום תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
מורה מטייבה ביצע עבירות מין בתלמידה. אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

עמאד אשקר, מורה לאמנות בטייבה נאשם בתקיפה מינית של תלמידה בת 13 בשלוש הזדמנויות שונות בחודש שעבר. כך עולה מכתב האישום שהגישה היום (שלישי) פרקליטות מחוז חיפה לבית המשפט המחוזי בעיר, המייחס לו עבירות של מעשה מגונה בנסיבות אינוס.

 

מכתב האישום עולה כי במקרה אחד, כאשר התלמידה ניקתה את הכיתה עם תלמידות נוספות, הוא ביקש מהן לעזוב - וביצע בה מעשה מגונה. בהמשך היא ברחה מהמקום. במקרה אחר הוא קרא לה להגיע לכיתה, ותקף אותה פעם נוספת. 

 

במקרה השלישי, כך לפי האישום, אשקר הורה לתלמידה לצאת משיעור אנגלית יחד עם שתיים מחברותיה בטענה שהוא זקוק לעזרה כלשהי בציור ציורים. אז הוא הוביל את שלוש הנערות למקלט בבית הספר, ובהמשך ביקש משתי החברות לעזוב. אשקר התנפל על התלמידה, ניסה להפשיט אותה וביצע בה מעשה מגונה עד ששרת בית הספר הבחין בהם, והוביל את הילדה המפוחדת למשרד המנהלת.

 

במקביל לכתב האישום, הפרקליטות הגישה בקשה לעצור את המורה עד לתום ההליכים. זאת לאחר שפירטה את חומרי הראיות, בהם עדות הילדה בפני חוקרת ילדים, עדות השרת, עדות המנהלת על מצבה של הילדה כאשר הובאה אליה ועוד.

 

בבקשה נטען כי הנאשם מכחיש את המיוחס לו - וטוען כי הסיבה לתלונה נגדו היא סכסוך עם השרת.

 

עורכי הדין עבדאללה ג'אבר ועלאא תלאוי, המייצגים את הנאשם, מסרו: "המורה מכחיש את כל המיוחס לו, הוא לא ביצע שום עבירה. בהמשך נלמד את החומר ונגיב".

 

קרובי משפחתו של המורה הוסיפו: "מדובר במורה מוצלח ובעל הישגים. אנשים שתפרו לו תיק כי הם לא רוצים אותו בבית הספר. מדובר באדם מכובד שלא עשה מעשה כזה. הכול שקרים ובהמשך כולם יידעו שהוא זכאי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים