שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  נוסע הפר בידוד וברח ממיון, שוטרים עלו לרכבת: תיעוד

  פרסום ראשון: שוטרים בחליפות ממוגנות עלו לרכבת סמוך לאוניברסיטת בן גוריון, ועיכבו לחקירה נוסע שהפר בידוד ונחשד כחולה בקורונה. הנוסע, שברח מהמיון בבית החולים הלל יפה, הועבר על ידי שוטרי תחנת באר שבע לטיפול ובדיקה בסורוקה. בתוך כך, המשטרה סגרה אולמות אירועים בטירה וכפר קאסם

   

   

   

  מקרה חריג אתמול ברכבת ישראל: רכבת שעשתה אמש את דרכה מכיוון תל אביב לבאר שבע נעצרה בתחנת באר שבע למשך שעה שלמה, אז עלו שוטרים בחליפות ממוגנות ופינו משם נוסע שהפר בידוד ונחשד שנדבק בנגיף הקורונה. כך נודע ל-ynet.  שוטרים עיכבו לחקירה את הנוסע, לאחר שעלה חשד כי ברח מחדר המיון בבית החולים הלל יפה בחדרה. צפו בסרטון המתעד את המעצר.

   

  מדובר ברכבת מספר 51 שהגיעה לתחנת באר שבע צפון לקראת חצות. אדם ששהה במקום סיפר שלאחר שהנוסע הורד מהרכבת נלקחו פרטיהם האישיים של כלל הנוסעים שהיו על הרכבת בזמן זה.

  השוטרים ברכבת באר שבע ()
  תיעוד המקרה

  ברח מהמיון מהמיון ונתפס ברכבת ()

   

  מהמשטרה נמסר בעקבות פניית ynet כי הלילה התקבל דיווח על אודות חולה עם חשד לקורונה שברח מהמיון בהלל יפה ונמצא בדרכו על הרכבת לדרום. עם קבלת הדיווח, שוטרי תחנת באר שבע יצרו קשר עם רכבת ישראל והרכבת נעצרה בהוראתם בסמוך לאוניברסיטת בן גוריון.

   

  שוטרים הוזעקו למקום, התמגנו בציוד מיגון ייעודי וביצעו סריקה ברכבת עד לאיתור החשוד. הם עיכבו אותו תוך הרחקת קהל ובידוד הדרך מאזרחים, והוא הועבר להמשך טיפול ובדיקה בבית החולים סורוקה. בסורוקה הוא עבר בדיקה במטרה לבחון אם הוא אכן נשא של הנגיף.

   

  מהמשטרה נמסר כי הם קוראים לציבור כולו להישמע להנחיות ולהוראות משרד הבריאות כלשונן, שכן אי קיומם משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. "לצד המשך אכיפת החוק ושמירת הסדר בישראל, משטרת ישראל תמשיך לפעול לאכיפת הנחיות משרד הבריאות למניעת התפשטות נגיף הקורונה, במרחב הציבורי, בבתי העסקים ובכל מקום אחר, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו".

   

   

  אולמות אירועים בטירה וכפר קאסם נסגרו

  בתוך כך, המשטרה סגרה אולמות אירועים באזור התעשייה בטירה ובכפר קאסם שהפרו את הצו למניעת הפצת נגיף הקורונה. עם הגעת השוטרים לכפר קאסם, הם הבחינו כי באולם נכחו כ-150 אנשים וזאת בניגוד לצו.

   

  עוד נמצא על ידי בקר הרישוי של תחנת המשטרה בעיר, כי אולם האירועים פועל ללא רישיון עסק ומביקורת שנערכה במקום לא מולאו תנאי הרישוי משום שלא הוצב מאבטח כנדרש בחוק. בשימוע שקיים מפקד תחנת המשטרה הוחלט כי בית העסק ייסגר למשך 21 ימים.

   

  בטירה, הגיעו שוטרים לאולם אירועים באזור התעשייה בעיר והבחינו כי באולם נכחו כ-700 משתתפים וזאת בניגוד לצו. בנוסף, שוטרים הבחינו כי בעל האולם הפר את תנאי הרישוי בכך שלא הציב מאבטח בכניסה לאולם. האולם נסגר למשך 30 יום.

    

  יש לכם מה לספר לנו על הקורונה? מידע שטרם נחשף? סרטונים או תמונות? כתבו למייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים