שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  המאמץ נגד הקורונה: חמאס מקים מרכזי בידוד בעזה

  ארגון הטרור בונה שני מתחמים בצפון ובדרום הרצועה, אחד מהם יכלול 500 חדרי בידוד. מנהיג חמאס סינוואר הגיע בעצמו לפקח על העבודות. בשלב זה לא ידוע על חולי קורונה מאומתים בעזה

   

   

   

  גם בעזה מתמודדים עם הקורונה : ארגון הטרור חמאס החל להכין את התשתית לשני מרכזי בידוד שיוקמו בימים הקרובים בדרום הרצועה ובצפונה.

  מקימים מרכז בידוד קורונה רצועת עזה ()
  מקימים את מרכז הבידוד ברצועה
   

  מקימים מרכז בידוד קורונה רצועת עזה ()
  הקמת מרכז הבידוד בעזה
  מקימים מרכז בידוד קורונה רצועת עזה ()
  הכנת התשתית
  מנהיג חמאס בעזה יחיא סינוואר, שלא נוטה בשבועות האחרונים להופיע בפומבי, הגיע בעצמו למקום כדי לפקח על התקדמות עבודות התשתית בדרום הרצועה ליד רפיח. מרכז הבידוד בצפון הרצועה יכלול 500 חדרי בידוד. ההקמה של מרכזי הבידוד ברצועת עזה מגיעה לאחר ביקורת ציבורית על כך שחמאס בודד אזרחים בתוך בית ספר כשכולם נמצאים בחללים משותפים. יש לציין כי ברצועת עזה לא התגלו עד כה נדבקים בנגיף הקורונה.
  מקימים מרכז בידוד קורונה רצועת עזה מנהיג חמאס יחיא סינוואר ()
  סינאוור הגיע לפקח

   מנסים בעזה למנוע את התפשטות וירוס הקורונה (צילום: מג'די פתחי, TPS)
  חיטוי בעזה לפני כשבוע(צילום: מג'די פתחי, TPS)

   

   

  אתמול הודיעה סוכנות אונר"א לפליטים של האו"ם כי היא החלה להפריד בין חולים נשימתיים המגיעים לטיפול במרפאותיה ברצועת עזה לבין חולים אחרים בכדי למנוע את התפשטות הנגיף. החולים הנשימתיים יתקבלו בכמה בתי ספר של האו"ם ברצועה שיוסבו למרפאות זמניות. יוזכר כי הן ברצועת עזה והן בגדה המערבית, הושבתה מערכת החינוך בשל משבר הקורונה. 

   

  כמו כן, הבוקר אישר שר הביטחון נפתלי בנט כי פועלים וסוחרים פלסטינים מיהודה ושומרון, העובדים בענפים חיוניים למשק, יוכלו  החל ממחר להיכנס ולעבוד בישראל וללון בה למשך חודש עד חודשיים באחריות המעסיקים. בהודעת השר נמסר כי מעברי הסחורות ימשיכו לפעול כרגיל. האיסור על כניסת ישראלים לשטחי A ו-B יימשך גם הוא, כמו גם הסגר ברצועת עזה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים