שתף קטע נבחר

רמלה למינהלת הנשים: "בטלו את הכתרת ר"ג כאלופה"

הדאבליסטית מהעונה שעברה שלחה מכתב ליו"ר הילה קניסטר בר דוד וטענה כי אם לא תשונה ההחלטה תפנה לערכאות משפטיות: "לא יעלה על הדעת לקבוע עובדה כזו". המינהלת בתגובה: "רמלה תקבל תשובה בכתב"

אליצור רמלה שלחה מכתב, באמצעות בא כוחה דימיטרי שאהין, ליו"ר מינהלת ליגת העל לנשים הילה קניסטר בר דוד. במכתב היא מוחה על ההחלטה מיום ראשון שעבר להעניק את אליפות ליגת העל לנשים למכבי עירוני רמת גן, רק עקב העובדה שסיימה את הבית העליון כשהיא במקום הראשון, ועוד טרם פתיחת הפלייאוף.

 

לטענת רמלה, בפגישה שהתקיימה הוחלט כי הליגה תופסק אולם לא התקבלה שום החלטה בעניין הכתרת האלופה. "מרשתי נדהמה לגלות באתרי הספורט כתבות לפיהן הוחלט על הכתרת מכבי עירוני רמת גן כאלופת המדינה", כתב שאהין. "וכן הופתעה לגלות שבפרוטוקול הוחלט להכתירה לאלופה דבר שאינו נכון בלשון המעטה".

 

עמירם לוי והילה קניסטר בר דוד (צילום: באדיבות איגוד הכדורסל)
הילה קניסטר בר דוד, יו"ר המינהלת(צילום: באדיבות איגוד הכדורסל)

 

"יש לציין כי הגורם היחיד המוסמך לקבוע במצב דברים אלו מי היא האלופה הינו איגוד הכדורסל בלבד. החלטת המנהלת הינה בניגוד לכל דין ואין לה כל תוקף. לא יעלה על הדעת לקבוע עובדה כזו, במיוחד שהליגה הסדירה הסתיימה כאשר הפער בין מקום ראשון למקום שני ושלישי נקודה אחת בלבד, דבר אשר מעיד שהליגה צמודה, ולא ניתן לקבוע שהקבוצה שסיימה במקום הראשון הייתה זוכה בוודאות במשחקי הפלייאוף ומוכתרת כאלופה".

 

המנהל המקצועי של הקבוצה, נסים רון, שנכח בפגישה, טען כי לא הוחלט דבר בעניין הכתרת האלופה, במיוחד לאור התנגדותו והתנגדות נציגת מכבי אשדוד. רמלה דורשת מהמינהלת לבטל את תואר האליפות שהוענק לרמת גן, ואם לא תעשה כן תפנה לערכאות משפטיות.

 

טיפאני מיצ'ל (צילום: קובי אליהו, מינהלת הנשים)
טיפאני מיצ'ל(צילום: קובי אליהו, מינהלת הנשים)

 

ממינהלת ליגת הנשים בכדורסל נמסר: "אליצור רמלה תקבל תשובה מסודרת בכתב. איננו מנהלים את הדיון בפנייתה דרך התקשורת".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קובי אליהו, מינהלת הנשים
טיפאני מיצ'ל
צילום: קובי אליהו, מינהלת הנשים
מומלצים