שתף קטע נבחר

כריזמטיים מלידה: מזל טוב לילידי מזל טלה

מי הם בני ובנות מזל טלה, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

  (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

תאריך המזל: בין ה-21.3 ועד ל-21.4

סמל המזל: טלה

אלמנט: אש, יוזם

איבר בריאותי רגיש: ראש

 

תכונות חיוביות של המזל: אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ, אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, יש להם כריזמה טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

 

תכונות שליליות של המזל: פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות, אוהבים נוחיות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר, קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מיד.

 

הסתגלות למסגרת: בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו.

 

תחביבים: כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.

 

נאמנות : עליהם נאמר המשפט "כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת" - והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד.

 

תחזית שנתית לילידי המזל

שפע: הכוכב יופיטר נמצא כרגע במזל גדי הוא בית הקריירה שלכם עובדה זו מלמדת על כך שכל הנושא המקצועי והקרייריסטי של חייכם נמצא תחת השפעה זו. היתרון של כוכב זה שהוא מביא הזדמנויות משמעותיות בחייו של אדם וחשוב מאוד לנצל תקופה זו למימוש הפוטנציאל הגלום בזמן זה.

 

הדבר הנכון עבורכם לעשות הוא לפעול למען קידום עצמכם בכל המישורים ולא לסרב לשום הזדמנות שדופקת בדלת גם אם המשמעות היא שאתם עוברים ממקום למקום על מנת לא לפספס הזדמנויות. מאחר וכוכב זה מגיע אחת ל-12 שנים למשך שנה, חשוב שתבינו את המשמעות הגלומה במימוש הפוטנציאל שמגיע בעקבות העובדה המשמחת שמכירים בערככם.

 

קושי: כוכב סטורן שידוע באנרגיה שלו כמעכב הגיע אליכם ממש בחודש זה וישהה בבית החברים והמעמד החברתי שלכם למשך השנתיים וחצי הקרובות. בדרך כלל אנשים חווים כוכב זה כמעכב, אך האמת היא שהוא מגיע אליכם על מנת לגרום לכם לעצור ולחשוב כיצד אתם צריכים לפעול בדרך אחרת על מנת להגיע להישגים ולמטרות אותם סימנתם לעצמכם.

 

התחום שבו תצטרכו להתמודד איתו הוא כיצד למתג את עצמכם מבחינה חברתית, מיהם האנשים שבחברתם תרצו לשהות ומהו המסר אותו אתם מעבירים לעולם על ידי העשייה שלכם. ייתכן שיהיו אנשים שיצאו מהחיים שלכם כיוון שכבר הגיע סוף דרכם אצלכם ואתם יכולים לבנות את עצמכם מחדש בדרך של קשרים חברתיים עם אנשים שיועילו וייטיבו עימכם בהמשך הדרך.

 

בברכת מזל טוב ושבוע טוב,

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: mct
מזל טלה
צילום: mct
צילה שיר אל
מומלצים