שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  יו"ר מינהלת הנשים: "נקיים דיון נוסף כדי להכריע בסוגיית האלופה"

  אחרי שאליצור רמלה שלחה מכתב זועם ודרשה לבטל את הכתרת מכבי עירוני ר"ג כאלופה, הילה קניסטר בר דוד הגיבה: "ישנה תמימות דעים שלא ניתן להמשיך את המשחקים גם בעוד מספר חודשים, אזמן את דירקטוריון הליגה לישיבה שלא מן המניין"

  לא חלף הרבה זמן מאז שלחה אליצור רמלה מכתב זועם למינהלת הנשים (ובו דרשה לבטל את הכתרת מכבי עירוני ר"ג כאלופה), עד שהיו"ר הילה קניסטר בר דוד הגיבה. הערב (שני) שלחה בר דוד מכתב לאליצור רמלה, עם העתק לאיגוד הכדורסל ולדירקטוריון המינהלת עם תשובה לדרישותיה.

   

  "בישיבה, בה השתתפו באופן פעיל נציגי כל ארבעת הקבוצות שהעפילו לסדרת הפליאוף, הוסכם כי בהעדר אפשרות להמשיך את משחקי הליגה, תסתיים הליגה לאלתר כאשר המשמעות היא 'צילום מצב' של טבלת הליגה, כאשר נכון למועד סיום הליגה, קבוצת מכבי עירוני רמת גן היא הקבוצה שצברה את הניקוד הגבוה ביותר וסיימה במקום הראשון. אציין גם כי גם נסים רון היה שותף פעיל לדיון שהתקיים, אף אם בסופו של דבר ההחלטה שהתקבלה הינה בניגוד לעמדתו".

   

  הילה קניסטר בר דוד (צילום: ספי מגריזו, מינהלת הנשים)
  הילה קניסטר בר דוד(צילום: ספי מגריזו, מינהלת הנשים)

   

  "אין צורך לומר, כי מדובר בסיטואציה נדירה וייחודית, אשר נכפתה על ליגת העל לנשים בכדורסל, כמו על ליגות אחרות בעולם, אשר פעלו באופן דומה והכריזו על הקבוצה שסיימה במקום הראשון כאלופה (ראה למשל החלטת איגודי הכדורסל במדינות: ליטא, בלגיה ופולין). אציין גם כי אמנם בשנים האחרונות, מוכרעת האליפות בשיטת 'גמר סל' ואולם לפני כן, ובמשך שנים רבות, הייתה האליפות מוכרעת על פי המיקום הסופי בטבלה, כפי שמקובל בענף הכדורגל עד היום".

   

  "כמובן שלו הייתה אפשרות מעשית כלשהי להמשיך ולקיים את משחקי הפליאוף, היה הדבר עדיף ואולם למיטב הבנתי בין קבוצות הליגה ישנה תמימות דעים שלא ניתן להמשיך את המשחקים גם בעוד מספר חודשים, וזאת לאחר שכל השחקניות הזרות כבר עזבו חזרו למולדתן. על אף האמור, ומכיוון שאני סבורה כי מדובר בסיטואציה ייחודית ותקדימית, ומכיוון שאכן לא התקיימו משחקי הפליאוף בעונה זו, אזמן את דירקטוריון המינהלת, לה מסורה הסמכות לניהול משחקי הליגה, לישיבה שלא מן המניין, על מנת לקיים דיון נוסף ולהכריע בסוגיה".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות איגוד הכדורסל
  הילה קניסטר בר דוד
  צילום: באדיבות איגוד הכדורסל
  מומלצים