שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  כוח צה"ל ירה לעבר פלסטינים שיידו סלעים על כלי רכב בבנימין

  הלוחמים ששהו במארב סמוך ליישוב נווה צוף הצליחו לפגוע ברגלו של אחד החשודים בהשלכת הסלעים לעבר כלי רכב, אך הוא הצליח להימלט מהמקום עם חברו. אין נפגעים בצד הישראלי. אירוע דומה התרחש בתחילת השבוע

  סוכל ניסיון פיגוע: לוחמי צה"ל ששהו במארב באזור החטיבה המרחבית אפרים ירו בצהריים (יום ג') לעבר שני פלסטינים שיידו סלעים לעבר כלי רכב בכביש מהיר סמוך ליישוב נווה צוף במועצה האזורית בנימין. אחד מהחשודים נפגע מהירי ברגלו, אך הצליח להימלט עם חברו. אין נפגעים בצד הישראלי.

   

  לפי דובר צה"ל, הפלסטינים התכוננו גם להשליך רימוני הלם לעבר הכביש. עוד נמסר כי לוחמי צה"ל סורקים במרחב על מנת לאתר את החשודים.

   

  בתחילת השבוע חיסלו לוחמי צה"ל מחבל פלסטיני שהשליך סלעים על כלי רכב באזור ההנתחלות חשמונאים סמוך למודיעין. מחבל אחר נורה גם הוא על-ידי הלוחמים, אך הצליח להימלט.

   

  מדובר בצמד של מחבלים שבמשך תקופה ארוכה השליכו באזור, בשעות הלילה, סלעים על כלי רכב ישראליים. כוח מגדוד האיסוף הקרבי ניצן ארב להם ופתח לעברם באש לאחר שהשליכו את הסלע הראשון - שפגע במכונית ובה זוג ישראלים, בהם אישה הרה. השניים לא נפגעו בנס.

   

  אחד משני המחבלים שנורו על-ידי הלוחמים, סופיאן חוואג'ה, נהרג כאמור והמחבל השני נורה, נפצע וברח. כוחות גדולים פתחו במרדף באזור היישוב הפלסטיני נעלין אחר המחבל שנמלט. ברכב של השניים נמצאו סלעים נוספים.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים