שתף קטע נבחר

"את תמותי היום". חשב שאשתו נרצחה, ודקר את בנותיו

הפרקליטות מתכוונת בקרוב להגיש כתב אישום נגד ברק בן עמי בן ה-33 שרצח את בתו בת העשרה חודשים וניסה לרצוח את אשתו ובתם הבכורה. המשטרה מפרסמת פרטים חדשים מהחקירה, מהם עולה כי בני הזוג התווכחו בבוקר הרצח לאחר שהאב טען שהתחפושת של הבת לא הייתה מושקעת מספיק

לקראת הגשת כתב האישום נגד ברק בן עמי בן ה-33 מהוד השרון, שרצח את בתו בת העשרה חודשים וניסה לרצוח את אשתו ובתם הבכורה בת השלוש, המשטרה מפרסמת היום (ה') פרטים חדשים מהחקירה שהסתיימה. במשטרה אומרים כי הרקע הוא "מערכת יחסים מתוחה בין בן עמי לבין אשתו".

דקירה במשפחה בהוד השרון ()
ברק בן עמי ומשפחתו
 

 

מהחקירה עולה כי בבוקר הרצח הגיעה אמה של האישה שנדקרה כדי לסייע ולהלביש את התחפושת על נכדתה. לאחר שהסבתא סיימה והלכה בני הזוג ניהלו ויכוח באשר לתחפושת של בתם הגדולה, שלטעמו של האב לא הייתה מושקעת מספיק. למרות שאשתו הבהירה לו שזה לא היום שבו הילדה צריכה להיות מחופשת - זה הוביל לוויכוח.

 

עוד עלה כי בין בני הזוג היו ויכוחים בעבר אך לא הוגשו תלונות במשטרה. לדברי האישה, בעלה איים לרצוח אותה בעבר אך התנצל לאחר מכן. הגבר טוען שאשתו נהגה להשפיל אותו ולקרוא לו אפס. גם בני המשפחה לא הכירו סכסוכים רציניים בין בני הזוג, אלא ויכוחים קטנים ושגרתיים. סניגורו טען בבית משפט כי מרשו היה באמוק וכי אין מניע למעשה.

 

חקירת המשטרה העלתה עוד כי בבוקר האירוע האב החשוד הכה באגרוף בפניה של אשתו, בעוד היא מחזיקה את בתם התינוקת על ידיה והתינוקת ביניהם. בהמשך חנק את אשתו כשהוא אומר לה: "את תמותי היום". לאחר שסבר כי אשתו מתה, הלך למטבח, נטל סכין ודקר את בנותיו. כשהבחין כי אשתו החלה לזוז, החל לדקור גם אותה. האישה הצליחה להתרומם וכשניסתה לצאת מהבית, דקר אותה שוב ושוב.

 

 

 

 

דקירה במשפחה בהוד השרון (צילום: יאיר שגיא)
(צילום: יאיר שגיא)

 

 

 

לאחר קבלת הדיווח במוקד 100 של המשטרה הגיעו למקום תוך דקות ספורות כוחות משטרה רבים שאיתרו בחצר הבית את האישה כשסימני דקירה על גופה, את בתה בת השלוש כשהיא דקורה על הספה בדירת סבא וסבתא ואת הבת הנוספת בת העשרה חודשים כשהיא שרועה על הספה ביחידת הדיור במצב אנוש.

 

האם פונתה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהיא במצב קשה ואילו בנותיה פונו לבית החולים מאיר כשמצבן קשה ואנוש. לאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע מותה של התינוקת. השוטרים איתרו במקום את האב לאחר שפצע את עצמו, כשהוא מודה בפניהם "אני עשיתי את זה". הוא נעצר והועבר אף הוא לטיפול רפואי.

 

חשד לאלימות במשפחה בהוד השרון (צילום: יאיר שגיא)
זירת הרצח (צילום: יאיר שגיא)

 

 

 

חקירת האירוע הוטלה על צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל שגיבש ראיות הקושרות את האב לרצח בתו ולניסיון רצח של הבת הנוספת ואשתו.

  

מעצרו של בן עמי הוארך מעת לעת בבית המשפט ובקרוב יוגש נגדו כאמור כתב אישום וכן בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

רס"ב גיא רוזיליו מצוות החקירה המיוחד של מרחב שרון, סיפר על החקירה ועל השתלשלות האירועים שהובילו לרצח: "מדובר בחקירה רגישה ומורכבת מאוד, במהלכה התברר כי האב ואשתו התווכחו בבוקר האירוע, אז החשוד חנק את אשתו בעוד התינוקת שלהם בידי האישה. לאחר מכן החשוד דקר את הבנות ומשהבחין כי אשתו זזה דקר גם אותה. אחותה של האישה הזעיקה למקום את אביה ואת כוחות ההצלה".

 

עו"ד רן אלון שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את ברק בן עמי מסר: "אנו נמתין לסיום החקירה ולהגשת כתב האישום. לאחר שנקבל את חומרי החקירה ונלמד אותם, נוכל להתייחס לאישום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים