שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  אישום: אנס פעמיים צעירה שיצאה ממסיבת פורים בתל אביב

  כתב האישום שהוגש נגד נהג מיניבוס מירושלים, מפרט כיצד הוא אסף את המתלוננת אחרי יציאתה ממסיבה בגני התערוכה - ואז תקף אותה מינית בשולי הדרך. ממצאי DNA מחזקים את גרסת הנאנסת אל מול הכחשת הנאשם

   

  תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
  אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

  הקורבן יצאה ממסיבת פורים, הורדה על ידי הנהג שאסף אותה בשולי הדרך ונאנסה פעמיים. כך מתואר בכתב אישום שהוגש אתמול (יום ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד תושב ירושלים בשנות ה-20 לחייו.

   

  לפי כתב האישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז תל אביב, הצעירה הגיעה למסיבת פורים בגני התערוכה בתל אביב בשעה 23:00 בלילה. הנאשם, ששמו לא הותר לפרסום, ישב במיניבוס. בשעה 1:10 יצאה הצעירה מהמסיבה וחיפשה נהג מונית לשוב לביתה. היא ראתה את הנאשם ברכב, שאלה אותו אם הוא נהג מונית והוא השיב לה בחיוב.

   

  הצעירה ביקשה שייקח אותה לביתה, מסרה לו כתובת ואז סיכמו השניים כי הנסיעה תעלה 40 שקלים. הנאשם החל בנסיעה, ולקראת ההגעה עצר בשולי הדרך ואנס את הצעירה פעמיים. לפי כתב האישום, התוקף לא שעה לתחנוניה שיפסיק את המעשים ולבקשתה שישחרר אותה לדרכה.

   

  הצעירה התלוננה במשטרה ומסרה עדות מפורטת. הנאשם טען להגנתו שלקח את המתלוננת בטרמפ לביתה, שהיא הייתה שיכורה, התפרעה ברכבו וסירבה להיחגר - והוא הוציא אותה מהמיניבוס וירק עליה.

   

  הנאשם אף הכחיש כל מגע מיני, אולם ממצאי DNA תומכים בגרסת הצעירה. למשטרה גם עדויות נוספות שמחזקות את גרסת המתלוננת.

   

  "כלי לסיפוק צרכיו" 

  עו"ד דנית סואץ מפרקליטות מחוז תל אביב כתבה בבקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים: "דומה כי אין צורך להכביר במילים על מסוכנותו של מי שפגע בבחורה צעירה באישון לילה, באמצע דרך ראשית במרכז תל אביב והשתמש בה ככלי לסיפוק צרכיו.

   

  "הוא ניצל את טעותה של המתלוננת אשר סברה שהוא נהג מונית, מנע ממנה לצאת מהרכב והתעלם מתחנוניה להפסיק את מעשיו ולשחרר אותה לדרכה".

   

  עו"ד גלאון קפלנסקי, שמייצג את הנאשם מיעם הסנגוריה הציבורית, אמר: "מדובר בצעיר ללא עבר פלילי. הוא שיתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים ומכחיש את כל האישומים. לאחר שנקבל את חומרי החקירה נלמד אותם ונוכל להגיב לאישומים".

   

  הששתף בהכנת הידיעה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים