שתף קטע נבחר

בלעדי: אייל גולן מאיים על בני פרץ בהגשת תלונה במשטרה

עליית מדרגה בסכסוך בין הזמר לבין מי שהיה חברו הטוב ושימש כמנהלו. גולן שכר את שירותי פרקליט משפחת נתניהו, יוסי כהן, על מנת שייצג אותו בבוררות - ועו"ד כהן הגיש לבורר בקשה דחופה למתן צו שיאסור על פרץ לבצע כל פעולה בכספי החברה. פרץ: "אתבע בעשרות מיליונים את גולן"

 

אייל גולן ובני פרץ (צילום: אמיר מאירי, מוטי קמחי)
אייל גולן ובני פרץ(צילום: אמיר מאירי, מוטי קמחי)

  

הבוררות על סף פיצוץ: חודש לאחר שנחשף ב"ידיעות אחרונות" וב-ynet הסכסוך הכספי בין אייל גולן לבין מנהלו בני פרץ, נראה שהליך הבוררות ביניהם הוא רק תחילת הקרב המשפטי. בימים האחרונים העלה גולן הילוך כאשר שכר גם את שירותיו של עורך הדין יוסי כהן, עורך דינו של ראש הממשלה, כחלק מההכנה לתביעת ענק שהוא מתכוון להגיש נגד פרץ.

 

בידיעה שפורסמה נחשף מכתב חריף שהעביר גולן, באמצעות עו"ד אילן סופר, לבא כוחו של פרץ עו"ד בעז בן צור, שבו טען טענות קשות בנוגע להתנהלותו של פרץ בנושא הכספי, סביב ניהול חברת "ליאם הפקות", שמלבד גולן מנהלת גם את האמנים איתי לוי, נסרין קדרי ולואי עלי.

 

הידיעה זיעזעה את עולם הבידור, שידע על הסכסוך בין השניים אך לא הבין את היקפו הכלכלי. על אף ניסיונות של כמה ממכריהם המשותפים של השניים - ביניהם גם איש עסקים מוכר - לפשר ביניהם, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, הגיעו גולן ופרץ להליך בוררות בפני יורם דנציגר, לשעבר שופט בית המשפט העליון.

 

יורם דנציגר ויוסי כהן (צילום: אוהד צויגנברג)
הבורר יורם דנציגר ועו"ד יוסי כהן(צילום: אוהד צויגנברג)

 

כחלק מהליך הבוררות העביר ערב החג עו"ד כהן פנייה בהולה לבורר דנציגר ובה שורת טענות חדשות וקשות נגד פרץ ודרישה לקבל צו שיאסור עליו לבצע כל פעולה כספית בחברת "ליאם הפקות" ויחייב אותו להשיב המחאות שלה, שנמצאות לכאורה ברשותו. בפנייה לבורר מאשים גולן את פרץ בהוצאת עשרות מיליוני שקלים מהחברה, בשימוש בהם לרכישת פנטהאוז ובהחזקה ברשותו של המחאות של החברה, רק לצורך נקמה.

 

"כמרבית האמנים המבקש הוא הדיוט גמור בעניינים פיננסים והוא סמך על המשיב 'בעיניים עצומות'", כתב עו"ד כהן. "לאחר בדיקה שנעשתה בהסכמת המשיב, הסתבר כי הוא נטל שלא כדין מהחברה ומהחברות הקשורות סכומי כסף בהיקפים בלתי נתפסים של כעשרות מיליוני שקלים. פרץ ניצל את יכולותיו הפנומנליות של גולן כדי לעשות לביתו, בעוד גולן 'עובד כמו חמור', בטח במנהלו וראה בו כאח של ממש".

 

ירון אילן יום הולדת (צילום: אמיר מאירי)
גולן ופרץ בימים טובים יותר (צילום: אמיר מאירי)

 

בבקשה פירט עו"ד כהן בפני הבורר דנציגר שפרץ מחזיק ברשותו המחאה בסך 300 אלף שקלים וארבע המחאות נוספות בסך כולל של 668 אלף שקלים. "פרץ יודע שהוא אינו יכול לפרוע את ההמחאות, מכיוון שרשום על גביהן 'למוטב בלבד' והוא מחזיק בהן לצורך מטרה אחת: פגיעה, מעשה נקמה גרידא, לכאורה פלילי", הדגיש עו"ד כהן שטען עוד כי פרץ ביטל המחאות לטובת "ליאם הפקות", שהתקבלו בגין קמפיין שביצע הזמר איתי לוי, המיוצג על ידיה, לחברת "לי קופר".

 

"פרץ נוכח גזלותיו ומעילותיו הבלתי נתפשות הותיר את 'ליאם הפקות' במצב תזרימי בעייתי גם כך (ממנו תתאושש) והיא זקוקה להמחאות שבהן מחזיק פרץ כדי לעמוד בהתחייבויותיה השוטפות", ציין עו"ד כהן. "מצער שפרץ בהתנהלותו הנקמנית, הילדותית והלכאורה פלילית – מאלץ את המבקשים להגיש בקשה שהיה יכול למנוע". הפנייה מסתיימת באזהרה ברורה: "לטובת כל המעורבים ומטעמים מובנים, נמנע עד כה גולן מלהגיש תלונה למשטרת ישראל בתקווה שפרץ יתעשת וגם עתה פונה גולן לבורר הנכבד ולא למשטרת ישראל כדי למנוע רעש תקשורתי מיותר שלא יועיל למי מהצדדים".

 

הבורר, דנציגר, שקיבל את הבקשה, לא נענה לה בינתיים אלא קבע שיחליט רק לאחר דיון שיתקיים בפניו בנוכחות שני הצדדים.

 

עו"ד בעז בן צור, בא כוחו של בני פרץ, מסר בתגובה: "הואיל ומדובר בהליכי בוררות לא נרחיב ורק נציין כי מדובר בבקשת סרק של אייל גולן שנדחתה בשלב זה. אייל גולן מפר את התחייבויותיו כלפי מר פרץ וכלפי נושים נוספים, ועתה אף מנסה ליטול לעצמו כספים המגיעים לאמנים אחרים המיוצגים על ידי מר פרץ - התנהלות המעידה על מצוקה הכלכלית וביצוע פעולות פסולות. מר פרץ ימשיך לפעול לשמירת זכויותיו וזכויותיהם של האמנים המיוצגים, וכן עתיד להגיש תביעה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים כנגד מר גולן וחברת 'ליאם הפקות'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר מאירי, מוטי קמחי
אייל גולן ובני פרץ
צילום: אמיר מאירי, מוטי קמחי
מומלצים