שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
הכי מטוקבקות

  שחקני הכדורגל חייבים להתפשר

  לא הגיוני שבעל מסעדה שאיננה פועלת בימים אלה ייתן שכר לטבחיו ולמלצריו, כי אין לו תפוקה והכנסה וההוצאות השוטפות ממשיכות, אז למה שחקני הכדורגל כל כך מתעקשים? מה בעלי הקבוצות שונים מבעלי המסעדות? גם לכם יש מה להגיד? כתבו לנו טורים לכתובת: kick@ynet.co.il

  השחקנים שמקבלים סכומי כסף שהם הרבה מעל השכר הממוצע בשוק, וחלקם גם זוכים לרכבים ודירות מבעלי הקבוצות, עומדים תחת זכוכית מגדלת בזמן משבר הקורונה. המשבר הארצי והעולמי עמוק וייקח זמן להחזיר את המשק לקדמותו, אך שחקנים לא מעטים אינם מוכנים לקצץ במשכורתם או לצאת לחל"ת. נכון, גם למרבית השחקנים יש משכנתאות, חשבונות ועוד הוצאות כמו כל אחד מהתושבים, אך להבדיל מהם, המשכורות אינן זהות.

   

  שחקן שמשכורתו החודשית היא של כמה עשרות אלפי שקלים יכול כנראה להסתדר הרבה יותר זמן והרבה יותר טוב מאדם אשר משתכר עד עשרת אלפים שקל לחודש, הם דורשים רק קיזוז והפחתה מסוימת. לא הגיוני שבעל מסעדה שאיננה פועלת בימים אלה ייתן שכר לטבחיו ולמלצריו, כי אין לו תפוקה והכנסה וההוצאות השוטפות ממשיכות, אז למה שחקני הכדורגל כל כך מתעקשים? מה בעלי הקבוצות שונים מבעלי המסעדות. הרי זה לא שהכדורגלן עושה את עבודתו כרגע, הוא נמצא בביתו ללא אימון או משחק באופק, וכנראה מחכה כמו רובנו שיעבור הזמן עד לסוף המשבר.

   

  חיטוי נגד קורונה במילאנו (צילום: AP)
  חיטוי נגד קורונה במילאנו(צילום: AP)

   

  בין אם המשבר ייגמר עוד חודש או חצי שנה, על השחקנים לראות את התמונה הכוללת, טובת הכלל. להגיע להסכם נכון זה דבר שיועיל לכולם, ואף שחקן לא יישב מובטל וללא כסף ופת לחם, כי יש את דמי הביטוח הלאומי שיעזרו לו בכל עת ואת הגיון הבעלים שלא לזרוק אותו בשעת הקושי.

   

  רוצים גם אתם להיות פרשנים? אז תתחילו לכתוב. איך זה עובד? פשוט מאוד – כותבים ושולחים בגוף המייל או בקובץ וורד לכתובת הבאה: kick@ynet.co.il בצירוף שם מלא. אורך הטקסט הרצוי הוא בין 250 ל־800 מילה. נא לא לצרף תמונות וסרטונים מהאינטרנט, טבלאות, גרפים או עיבודי מחשב לקבצים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים