שתף קטע נבחר
המייל הצהוב

"אונאי אמרי טען שפוטר בגללי"

האקסית של המאמן שפוטר מארסנל סיפרה: "הוא אמר שהבאתי לו מזל רע ושהקבוצה החלה להפסיד מהיום בו נפרדנו, בגלל זה נשבעתי לא להיפגש איתו יותר"

בחודש נובמבר האחרון פוטר אונאי אמרי מארסנל בעקבות סדרת כישלונות אחרי שכיהן בתפקידו שנה וחצי בלבד. כעת טוענת חברתו לשעבר סאשה רייט שהיחסים הסוערים בינו לבינה השפיעו עליו ושהוא האשים אותה בהפסדים.

 

הספרדייה בת ה-35, שנפרדה מאמרי חודשיים לפני שפוטר, סיפרה בראיון ל'סאן': "סמכתי עליו והאמנתי שנוכל להתחתן וללדת ילדים יום אחד. הוא נראה לי ג'נטלמן ואיש משפחה, אבל אחר כך הבנתי שהוא לא מוכן ליחסים רציניים. אחרי שפיטרו אותו הוא האשים אותי וקרא לי 'המכשפה הלבנה'. הוא טען שהבאתי לו מזל רע, כי מהיום בו נפרדנו הקבוצה התחילה להפסיד. אונאי טען שלאחר שנפרדנו הוא התקשה להתרכז בעבודתו".

  

רייט ואמרי הכירו בקיץ 2018, לאחר שהוא מונה לתפקידו. "אני לא מתעניינת בכדורגל, אז לא ידעתי מי הוא", סיפרה. "אונאי אמר לי שהוא עובד בתעשיית הספורט ושהאנגלית שלו גרועה בגלל שרק הגיע ללונדון. הוא הזמין אותי לצאת, אבל ביקש שניפגש במקום שאליו לא מגיעים הרבה אנשים. תחילה הציע שאגיע לביתו, אבל לא הסכמתי בשום אופן. בסוף נפגשנו במסעדה איטלקית ואז הבנתי שהוא בן אדם חשוב, בגלל שהשאירו אותה פתוחה למרות שזו כבר הייתה שעת סגירה. כל הזמן הוא הפסיק את השיחה כי היה קשה לו לדבר אנגלית והוא היה מחפש תרגום בגוגל בטלפון, אבל נמשכתי אליו".

 

אונאי אמרי (צילום: רויטרס)
אונאי אמרי(צילום: רויטרס)

 

רייט הוסיפה: "אונאי היה לבוש יפה והתלוצץ שאני יכולה להיות המורה שלו לאנגלית. הבית שלו היה גדול ומעוצב יפה. בהתחלה הוא היה מאוד מחושב, לא קנה לי מתנות ולא לקח אותי לשופינג, אבל לא חשבתי על זה כי יש לי כסף. היו לנו חופשות יפות ביחד. נפגשנו אחרי משחקים ואם הקבוצה לא הייתה משחקת היטב הוא נהג לומר שהוא עובר תקופה קשה ומותחת".

  

על חייה לצידו של אמרי סיפרה רייט: "כל הזמן הוא היה צופה בכדורגל ועוקב אחרי התוצאות. לפעמים היה שוכב במיטה וצופה בשני משחקים במקביל. אחד במחשב ואחד בטאבלט. זה עיצבן אותי,

אבל זו הייתה השגרה שהסכמתי לקבל אותה. הוא סיפר לי שהתגרש מאשתו לואיזה לפני שש שנים (בנו הבכור של אמרי משחק כשוער בנערים של ולנסיה), אבל אף פעם לא פגשתי מישהו מהמשפחה שלו, מהחברים שלו או מישהו מאנשי הצוות הניהולי של ארסנל".

 

לדבריה של רייט, היא לא אהבה את העובדה שהרגישה שאמרי ניסה להסתיר את היחסים איתה: "אם מישהו היה מדבר איתו, אף פעם הוא לא הציג אותי כבת זוגו וגם לא אהב כשאנשים ניסו לצלם אותנו".

 

רייט סיפרה על מריבה שהייתה ביניהם, לאחר שהיא הבחינה בידיעה שפורסמה בה נכתב שאמרי ואשתו טסו במושבים נפרדים במטוס. "הוא שאל למה אני לא מאמינה לו. הוא טס עם אחיו וזו הייתה אשתו של אחיו. בספטמבר אמרתי לו שהוא חייב להציג אותי לסובבים אותו. הוא אמר שהוא צריך עוד קצת זמן, אז אמרתי לו שזה נגמר. אחר כך שוחחנו והוא האשים אותי בהפסדים ובפיטורים, אז נשבעתי לא להיפגש איתו שוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מהאינסטגרם
סאשה רייט
צילום מהאינסטגרם
מומלצים