שתף קטע נבחר

צילום: AP, EPA

תירמו את 500 השקלים שקיבלתם - והסכום יוכפל

הציבור למען הציבור: יוזמה חדשה מאפשרת לישראלים לתרום לעמותות את כספי המענק שחילקה המדינה - וקרנות פילנתרופיות יכפילו את הסכום

 

 

 

500 השקלים שחילקה המדינה עבור משפחות עם ילדים ואזרחים ותיקים נועדו לסייע בהתמודדות הכלכלית, אבל שורה של ארגונים קוראים עכשיו למי שיכול לתרום את השי לטובת אלו שזקוקים לכל שקל – והם יכפילו את הסכום שנתרם.

 

התפשטות הקורונה - סיקור נרחב ב-ynet

 

העמותות הנתמכות בפרויקט "מכפילים מהלב" הן המועצה לשלום הילד, עלם, איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, בעצמי, פעמונים, סח"י, בית לכל ילד, איתך מעכי – משפטניות למען צדק חברתי, נשים נגד אלימות, עמותת בת מלך ורוח נשית.

 

הכספים שייתרמו על ידי הציבור הרחב יוכפלו על ידי הקרנות והנדבנים שמשתתפים במיזם: "לב אוהב", אפליקציית ביט של בנק הפועלים, wix, "קיימא", קרן רש"י, נשיאות הארגונים העסקיים, קבוצת 2B, הפורום הכלכלי חברתי ו"עיגול לטובה".

אילוסטרציה: כסף (צילום: shutterstock)
מכפילים מהלב(צילום: shutterstock)
 

"ישראל, כמו מרבית העולם, עוברת תקופה דרמטית ומבחן חשוב לחברה שלנו. יזמנו מבצע ארצי ורחב היקף שנועד לגייס כ-10 מיליון שקלים אשר יחולקו על ידי עמותות ועובדים סוציאליים. בזכות ההכפלה אנחנו מאמינים שנגייס בסך הכל יותר מ-20 מיליון שקלים בשבועות הקרובים".

 

את הקמפיין יוביל שדרן הרדיו דידי הררי. "אנחנו חווים מציאות כמעט בלתי אפשרית בימים אלה. יש לנו עכשיו הזדמנות לעשות משהו טוב, ואני באמת מאמין שאם נהפוך את הבידוד הזה שנכפה עלינו לסולידריות ואחווה חברתית, נחזור אחרי המשבר לחברה הרבה יותר בריאה וטובה", אמר הררי.

 

ניתן לתרום באפליקציית ביט בכפתור ייעודי במסך הבית, או דרך האתר המשותף של המבצע הארצי "מכפילים מהלב" בכתובת: www.give-il.org

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מכפילים מהלב
צילום: shutterstock
מומלצים