שתף קטע נבחר

אלמנט הזוגיות: מי המזלות המתאימים לכם

בתקופה זו אנחנו נמצאים שעות ארוכות עם המשפחה הגרעינית או עם שותפים לדירה על פי ההנחיות, וזה בדיוק הזמן לדעת למה אנחנו לא מסתדרים עם האחד בעוד הכל שושנים עם האחר - צילה שיר אל מסבירה אילו מהמזלות מתאימים לאחרים ומה יקרה כשאין התאמה

בימים אלה אנחנו ממשיכים להיות שעות רבות וארוכות עם הקרובים לנו ביותר במעגל המשפחתי המותר לנו, או לחילופין עם האנשים איתם אנחנו גרים. ידיעה על התאמת המזלות יכולה לעזור לכולנו במקרים בהם עדיין נשארו נושאים בלתי פתורים ואנחנו זקוקים לעזרה כדי לדעת כיצד להתנהג, כמו גם לדעת מי הם האנשים שיכולים לעזור ולכוון למטרות שאתם זקוקים בחיים הרגשיים והמקצועיים.

מעניין איזה מזל כל אחד מהם (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
מעניין איזה מזל כל אחד מהם(צילום: Shutterstock)
 

ייתכן כי נקלעתם למצבים עדינים בעקבות החג והסגר ועדיין לא מאוחר ואף הזמן הנכון לתקן ולשפר קשרים. מומלץ לכם לדעת כיצד לנהוג לפני שאתם מגיעים להחלטה בנוגע לנושאים משמעותיים. כדי להקל על עצמנו את ההתנהלות עם הקרובים לכם מוצגת בפניכם רשימה העוזרת להבין מהי היכולת הפנימית שלנו להתחבר אל ילידי כל המזלות. נכון שמשפחה לא בוחרים כמו שנאמר, אבל חברים כן, ותמיד טוב לדעת ולהכיר את הכוחות הפועלים מולנו.

 

התאמת המזלות נועדה לעזור לנו להכיר את האפשרויות הקיימות במערכות היחסים. על ידי הכרה ובחירה של המזל הנכון לנו, אנו יכולים לעזור לעצמנו לבנות מערכות יחסים בריאות ומאושרות.

 

התאמת מזלות

ההתאמה בין המזלות השונים נעשית על פי המזל בו נולד האדם הנקרא גם מזל השמש. באסטרולוגיה קיימים ארבעה יסודות המחולקים לקבוצות: אש, מים, אויר ואדמה. כל מזל משתייך לאחת מהקבוצות הנ"ל.

 

המזלות לפי היסודות:
  • אש: טלה, אריה וקשת.
  • אדמה: גדי, שור ובתולה.
  • אוויר: מאזניים, דלי ותאומים.
  • מים: סרטן, עקרב ודגים.

 

  (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

ההתאמה נעשית לפי חוקי ההיגיון של הטבע האנושי, מזלות האוויר יתאימו בעיקר למזלות האש כיוון שהאוויר מלבה את האש. ההפריה תהיה הדדית ולכל אחד יהיה צורך ברעהו על מנת להמשיך להתקיים ולהתפתח.

 

מזלות המים ירוו את מזלות האדמה ויתנו לה את הלחות הדרושה על מנת לא להתייבש ויחדדו את הצורך בהדדיות עבור תחושת ההשלמה והמשכיות החיים.

 

יחד עם זאת, רבים בוחרים דווקא את המזלות המנוגדים להם ואז מזלות המים יכבו ויחנקו את מזלות האש, כיוון שלמרות שמזלות האש דומיננטיים ובולטים יותר, הרי שהשקט והפסיביות של מזלות המים יכבו ויחנקו את הדינאמיות של מזלות האש.

 

מזלות האדמה יכבו ויחנקו את מזלות האש בכך שמזלות האדמה איטיים ואף שמרניים מדי לקלילות ולקצב של מזלות האש ולכן מזלות האש ירגישו כבויים וחסומים אנרגטית.

 

מזלות האדמה והאוויר יכולים לחיות זה לצידו של זה חיים שלמים ללא מעורבות רגשית כיוון שאין קשר בין האחד לשני אלא בצורה מלאכותית ויתרה מכך האדמה אומנם זקוקה לאוויר כדי לנשום, אך ככל שנערים יותר אדמה (כובד) על מישהו הוא ירגיש תחושת מחנק.

 

מזלות האוויר ומזלות המים עשויים לחיות חיים שלמים בניסיון לגרום לצד שכנגד להבין זה את צורכי זה ואולם בבסיסם צרכיהם האישיים שונים ולכן החיבור עשוי להיות מלאכותי ומתסכל.

  

• מומלץ לעשות מפת התאמה אישית לפני לקיחת מחויבות בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ומקצועיים.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
למדו איזה אלמנט מתאים לכם
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים