שתף קטע נבחר

נשארים בבית וחוסכים בהוצאות ביטוח הרכב

כיצד מנצלים את הימים בבית כדי לבחון את ההוצאות ולמצוא דרכים לחיסכון? וכיצד מהווה ביטוח הרכב אפיק לצמצום משמעותי של ההוצאה החודשית?

בימים בהם רובנו נדרשים להישאר בבית כדי לשמור על בריאותנו ובריאות משפחתנו, עולה גם הצורך לצמצם בהוצאות השוטפות. בתקופה שבה עובדים פחות, אנו נדרשים להתאים עצמנו לא רק להכנסה הנוכחית שהולכת וקטנה, אלא להיערך גם לימים שאחרי החזרה לשגרה - שגם הם צפויים להיות מאתגרים מבחינה כלכלית.

 

לכן, חשוב לנצל את הימים הארוכים בבית כדי לבחון שוב כל הוצאה ולראות היכן אפשר לחסוך. ביטוח הרכב הוא אחד מהאפיקים בהם ניתן לצמצם באופן משמעותי את ההוצאות החודשית.

  (צילום: באדיבות הראל)
(צילום: באדיבות הראל)

איך ניתן לחסוך בהוצאות ביטוח הרכב?

בתקופה בה אנו נדרשים להימנע מיציאה מהבית, גם הרכב שלנו נשאר רוב היום, אם לא ימים שלמים, ללא תזוזה. במציאות שכזו חבל להמשיך לשלם פרמיה מלאה על ביטוח לרכב שכלל לא נוסע. זה בדיוק הזמן לחשוב על אלטרנטיבות לביטוח הרכב.

אם עד כה ביטחתם את רכבכם בפוליסת ביטוח רכב רגילה, כדאי להתחיל לבחון פוליסות שבהן התשלום של דמי הביטוח מותאם להיקף הנסיעה החודשי שלכם. הסיבה פשוטה: אם הרכב שלכם נוסע מעט, אין סיבה שתשלמו מחיר זהה לזה שמשלם מי שנוסע עם רכבו מדי יום עשרות קילומטרים.

 

אחת הפוליסות הבולטות בקטגוריה זו היא הראל סוויץ' של חברת הביטוח הראל, המאפשרת למבוטחיה לשלם פרמיית בסיס, המכסה כיסויים שאינם קשורים בנהיגה (גניבה / פריצה וכיוצא באלו) ובנוסף תשלום בהתאם למספר הק"מ שנוסעים, המקנה כיסוי לאירוע תאונתי כתוצאה מנהיגה.

 

  (צילום: באדיבות הראל)
(צילום: באדיבות הראל)
 

דווקא עכשיו, כשנוסעים פחות - הראל סוויץ'

לפני כשנה השיקה הראל את פוליסת ביטוח הרכב, הראל סוויץ', והיתה החלוצה בתחום פוליסות ביטוח הרכב המותאמות להיקף הנסיעה החודשי. הראל הביאה בשורה לכל אותם נהגים שנסעו מעט קילומטרים בחודש עם רכבם, ובכל זאת נאלצו לשלם פרמיה חודשית זהה לזו של נהגים הנוסעים עשרות קילומטרים בחודש. אחריה הגיעו גם החברות המתחרות.

 

בימים אלו, ולאור המצב הייחודי אליו נקלענו, נראה שמרבית נהגי ישראל נוסעים מעט, אם בכלל. לכן, גם אם עד כה כלל לא שקלתם פוליסות ביטוח רכב אחרות, עכשיו זה בדיוק הזמן לעשות זאת. אם תעשו זאת, תגלו שהראל סוויץ' מאפשרת לכם לחסוך מאות שקלים בהשוואה למתחרות.

 

בטבלה תוכלו לראות השוואה בין הצעות מחיר לביטוח מקיף לרכב עבור חמישה מהדגמים המובילים ביותר בארץ, עבור ביטוח לכל נהג מגיל 24 ומעלה, משבע חברות ביטוח. התוצאות חד משמעיות: ביטוח הראל סוויץ' זול יותר מכל הצעות המחיר, בפערים משמעותיים.

 

הצעות מחיר לביטוח רכב לכל נהג מגיל 24 ומעלה

  (צילום: באדיבות הראל)
(צילום: באדיבות הראל)

בדיקת המחירים בחברות השונות נעשתה לפי אותם פרמטרים: כל נהג מעל גיל 24, בדגמים המצוינים מטה בלבד, בנסיעה של כ-10,000 קילומטר בשנה בממוצע והעדר תביעות מלא בשלוש שנים האחרונות. הבדיקה תקפה נכון ליום ה-29.3.2020.

בשורה התחתונה: עם הראל סוויץ' תוכלו לחסוך מאות שקלים בשנה בהשוואה למתחרות.

 

רוצים לדעת עוד? הכירו את הראל סוויץ'

למי מיועדת הפוליסה? לנהגים מגיל 21 ומעלה, שנוסעים מעט קילומטרים בחודש ולא יותר מ-16,000 ק"מ בשנה, כגון: בעלי רכב שני במשפחה, נהגים הנוסעים בעיקר בתוך העיר, אנשי קבע שנוסעים ברכבם הפרטי בתדירות נמוכה ועוד.

 

איזה כיסויים כוללת הפוליסה? ביטוח חובה לרכב, המכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי רגל, וכן ביטוח מקיף לרכב, המכסה נזקים לרכב (כתוצאה מתאונה, שיטפון, סערה, התפוצצות, אש, גניבה, מעשה זדון וכו') ולרכוש של צד ג'.

 

בנוסף, הפוליסה כוללת כיסוי לפנסים ולמראות, כיסוי לתיקון שמשות עד בית הלקוח, שירותי דרך וגרירה, רכב חלופי לאחר גניבה או תאונה וייעוץ משפטי במידת הצורך.

  (צילום: באדיבות הראל)
(צילום: באדיבות הראל)
  

איך נקבע התשלום החודשי? בהתאם למספר הקילומטרים שנסע הרכב בחודש שעבר. כדי למדוד זאת מותקן ברכב רכיב חכם, המנטר את תנועת הרכב. הרכיב מחובר לאפליקציה שמתקין המבוטח, ובעזרתה הוא יכול לעקוב בכל רגע נתון אחר מספר הקילומטרים שנסע עד כה ולדעת מה התשלום הצפוי שלו בחודש הבא.

 

מהם תנאי ההצטרפות? הפוליסה מיועדת לבעלי רכב פרטי או מסחרי עד 3.5 טון ובשווי של עד 200,000 ₪, הנמצא בבעלות פרטית. כמו כן, רק נהגים שיש להם תביעה אחת לכל היותר בשלוש השנים האחרונות יוכלו להצטרף לפוליסה. בנוסף, ניתן לשלם בכרטיס אשראי בלבד.

 

מה מקבלים לקוחות הראל סוויץ'? הצטרפות דיגיטלית קלה ומהירה, באינטרנט או באמצעות אפליקציית הראל סוויץ' (למעוניינים, ניתן להצטרף גם בעזרת סוכן ביטוח). האפליקציה מאפשרת בכל עת לעקוב אחר המרחק שעבר הרכב, להציב יעד חודשי לתשלום ולבדוק בכל רגע את היתרה, להעלות ולשמור מסמכים הדרושים לשעת חירום (רישיונות, העתק פוליסה ועוד), ומגוון כלים לשעת חירום, כמו הנחיות פעולה לאחר תאונה, כלים לתיעוד התאונה, הזעקת שירותי סיוע ועוד.

 

לפרטים נוספים ולהצטרפות>>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים