שתף קטע נבחר

צילום: AFP, MCT

"נס משמיים": החלימה מקורונה ובקרוב תחגוג 100

רבקה רוזנברג, דיירת המרכז הגריאטרי "מלבן" בראשון לציון אובחנה כחולה בנגיף בבוקר ליל הסדר. התוצאה השלילית השנייה לנגיף הגיעה אתמול ובעוד כשבועיים תחגוג רוזנברג יום הולדת 100. בנה אפי סיפר ל-ynet: "כבר חשבתי שזהו, עכשיו הכל בסדר"

רבקה רוזנברג (באדיבות המשפחה)
רבקה רוזנברג שהחלימה מקורונה, תחגוג יום הולדת 100(באדיבות המשפחה)

בעוד כשבועיים אמורה רבקה רוזנברג, תושבת ראשון לציון ודיירת המרכז הגריאטרי "מלבן" בעיר לחגוג יום הולדת 100. בני משפחתה חששו בשבוע האחרון שלא תזכה לחגוג את היום המיוחל, זאת לאחר שאובחנה כחולת קורונה - אלא שרוזנברג גברה על הנגיף, החלימה ושבה אמש (ו') לבית האבות העירוני.

 

משבר הקורונה - עדכונים נוספים:

טראמפ מעריך: "כ-65 אלף אמריקנים ימותו מקורונה בסך הכל"

ירידה בקצב ההדבקה ובמספר המונשמים

המחדל מתרחב: עוד 29 קשישים אובחנו בטעות כחולים

משפחות יוכלו לשמור יחד על ילדים, יאושר לצאת לפארקים קרובים

עד לשינוי התקנות: המשטרה אוסרת על זיקוקים בכל הארץ ביום העצמאות

הותרה תפילת כמרים בכנסיות אריתראיות בדרום ת"א

 

בת ה-99 נדבקה בקורונה לפני כעשרה ימים, בבוקר ליל הסדר, יחד עם עוד שני דיירים ב"מלבן". היא הועברה מיד לבית האבות "נאות הים" ביפו שם נפתחה מחלקת קורונה ובה טופלה ביעילות. שלושה ימים לאחר מכן נעשתה לה בדיקה שיצאה שלילית ואתמול בבוקר נערכה לה הבדיקה הנוספת ותוצאותיה המשמחות הגיעו שליליות גם כן.

רבקה רוזנברג (באדיבות המשפחה)
"אמרתי לה שעכשיו הכל בסדר". המפגש בין רוזנברג לבנה ליד האמבולנס(באדיבות המשפחה)

רבקה רוזנברג (באדיבות המשפחה)
"נס משמיים". שבה למרכז הגריאטרי בראשל"צ(באדיבות המשפחה)

בנה, אפי רוזנברג, סיפר ל-ynet על הרגע שבו הצליח לראות את אימו שהוחזרה לבית החולים הגריאטרי באמבולנס. "צעקתי לה 'אמא, אני כאן' - כדי שתדע שאני ממש לידה. אמרתי לה שאני אוהב אותה ושעכשיו הכל בסדר והיא חוזרת למקום שהיא מכירה. היא שמעה אותי וזה היה רגע מרגש".

 

הבן לא ראה את אימו כבר 18 יום הוא תיאר את תחושותיו ואמר כי הוקל לו עם הבשורה על ההחלמה. הוא אמר כי "זה נס שבגיל כזה היא החלימה. כששמעתי שהיא קיבלה את זה הלכתי חפוי ואבל, חשבתי שזהו זה, אבל עכשיו אני חש שזה נס משמיים. אני שמח שהיא מחוסנת עכשיו ולא יכולה לא להדביק ולא להידבק".

 

אפי כבר יודע שיום ההולדת החגיגי לא יצוין כפי שהיו רוצים עם בלונים ועוגה גדולה, אבל הוא ובני המשפחה כבר מחפשים דרכים אחרות לציין את היום החגיגי. "רצינו לעשות חגיגה שלמה. אם יתנו לנו להיכנס למתחם אפילו, נעמוד מחוץ לחלון ונעשה חגיגה גדולה בשירה", אמר.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשפחה
החלימה מקורונה. רוזנברג
באדיבות המשפחה
מומלצים