שתף קטע נבחר

חדש: "בר-דעת" - אפליקציית הפודקסטים האוניברסיטאית

אוניברסיטת בר-אילן השיקה את אפליקציית "בר-דעת" - אפליקציית פודקסטים אוניברסיטאית, שבה הרצאות של כ-130 חוקרים מהאוניברסיטה

בימים שבהם אנחנו נמצאים בבתים ומחפשים מה לעשות - יש מי שמציע להעשיר את הידע, בדרך קלה וללא עלות: אוניברסיטת בר-אילן השיקה את "בר-דעת" - אפליקציית פודקאסטים אוניברסיטאית, שבה הקלטות של מרצים מהמוסד האקדמי. (לינקים להורדה בסוף הכתבה)

 

  (צילום: דוברות בר-אילן)
(צילום: דוברות בר-אילן)

 

באוניברסיטת בר-אילן אמרו כי תהליך פיתוח אפליקציית "בר-דעת" ארך כשנה, ובסופו , בנוסף לפיתוח אפליקציה ייעודית , הושלמו הקלטות של קרוב ל-130 חוקרים, בנושאים כלליים ואקטואליים. תכני האפליקציה מחולקים לקטגוריות שונות: מדע לשם שינוי, חברה וכלכלה, משפיעים על המחר, חוק וסדר, מזרח קרוב רחוק, מדברים כתובים, עושים רוח, גוף ונפש, משהו הסטורי, ואפילו קטגוריה למאזינים דוברי אנגלית.

 

עוד אמרו באוניברסיטה כי לצד מגוון תכנים עשיר, הרלוונטי למשבר הקורונה המתמשך, ניתן למצוא גם תכנים בנושאים כלליים כמו: מריחואנה רפואית, האם המדע יכול להאריך חיים? האם רמב"ם הקדים את זמנו? האם התרופה לסרטן נמצאת בגופנו? מהו המח הקרימינלי? ועוד.

  (צילום: דוברות בר-אילן)
(צילום: דוברות בר-אילן)

 

למעשה, אומרים באוניברסיטת בר-אילן, כי האפליקציה החדשה, מהווה ערוץ נוסף להעברת הידע האקדמי של האוניברסיטה מחוץ לקמפוס. תכני האפליקציה מגוונים מבחינת התחומים כמו מדעים מדויקים, מדעי החיים, מדעי הרוח ומדעי החברה. הפודקאסטים, זמינים לשמיעה לכל אחד, בכל זמן ומכל מקום.

 

אפליקציית "בר-דעת", זמינה לכולם ללא תשלום וניתנת להורדת בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל, כאשר מדי שבוע יתווספו פרקים חדשים ואקטואליים.

 

להורדה

למכשירי אנדרואיד

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biu.bardaat&hl=en_US

 

לאייפונים

https://appstores.co/app/1503749805/%D7%91%D7%A8-%D7%93%D7%A2%D7%AA

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות בר-אילן
האפליקציה החדשה
צילום: דוברות בר-אילן
מומלצים