שתף קטע נבחר

דיווח: קבוצות היורוליג יקצצו בין 15 ל-20 אחוז

על פי ספורטנדו, השכר שישולם יעמוד על 85 אחוז במקרה של השלמת העונה, ו-80 אחוז אם היא תבוטל. עדיין לא הוחלט על פורמט להשלמת המשחקים שנותרו

קבוצות היורוליג הסכימו לשלם לשחקנים 80 אחוז משכרם עד סיום העונה אם היא תבוטל, ו-85 אחוז במידה שהיא תגיע לסיומה, כך על פי דיווח בספורטנדו.

 

אם היורוליג תשוב במתכונת של פיינל אייט, בהמשך להודעה של נשיא המפעל ג'ורדי ברתומאו בשבוע שעבר על התנאים שנדרשים כדי לבצע זאת, כל השחקנים יזכו לקבל 85 אחוז מהשכר, כולל אלו שכבר סיימו את העונה, ולא ישתתפו בטורניר.

 

אותלו האנטר וקווינסי אייסי (צילום: ראובן שוורץ)
גם שחקני מכבי יצטרכו לקצץ, השאלה כמה. אותלו האנטר וקווינסי אייסי(צילום: ראובן שוורץ)

 

בקבוצות החליטו לחכות להחלטה של הנהלת המפעל בשיתוף עם ארגון השחקנים לגבי ההסכמה לקיצוץ בשכר החודשי, החלטה שתהיה גורפת לכל הקבוצות ביורוליג. יש לציין שבתחילת הדיונים אחוז הקיצוץ נע בין 30 ל-33, אבל בעקבות הביקורות שנוצרו למהלך החליטו על קיצוץ מופחת.

 

הקיצוץ עצמו יחושב משלושת החודשים שנותרו עד יוני: אם ניקח לדוגמה את החוזה של סקוטי ווילבקין, שעומד על 1.3 מיליון דולר. במקרה של קיצוץ של 20 אחוז, השחקן יאלץ לוותר על 78 אלף דולר וירוויח על שלושת החודשים כ-312,000 דולר במקום 390 אלף, ובמקרה של 15 אחוז ירוויח עליהם כ-331 אלף דולר.

 

אותלו האנטר יאלץ לוותר על 48 אלף דולר וירוויח כ-192 אלף דולר במקרה של קיצוץ של 20 אחוז, ובמקרה של 15 אחוז ירוויח כ-204 אלף דולר.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום עוז מועלם
וויבלקין מול אנאדולו אפס
צילום עוז מועלם
מומלצים