שתף קטע נבחר

עיריית חיפה תחסוך בזיקוקים, אבל תשלם להופעה של אייל גולן ועומר אדם

העירייה, שהודיעה כי תוותר על מופע זיקוקי הדינור ביום העצמאות ותתרום את הסכום, כ-200 אלף שקלים, לניצולי שואה - תממן תוכנית שבה ישודרו הופעות האמנים. גורמים בעירייה: "המטרה - עידוד תיירות פנים לחיפה שתחזק את בתי המלון והעסקים בעיר בימים שאחרי הקורונה"

 

עומר אדם אייל גולן (צילום: אלוני מור, שרון רביבו)
עומר אדם ואייל גולן(צילום: אלוני מור, שרון רביבו)

עיריית חיפה, שהתגאתה בכך שתחסוך את עלות זיקוקי הדינור ביום העצמאות לטובת מימון מעון לניצולי שואה, מתכוונת ביד האחרת לממן תוכנית שבמסגרתה ישודרו הופעות, בין היתר, של אייל גולן ועומר אדם, בסכום של כמאה אלף שקלים. כך נודע היום (ה') ל-ynet.

 

מוקדם יותר הודיעה ראש העיר עינת קליש רותם שהשנה תוותר העירייה על מופע זיקוקי דינור בעיר ביום העצמאות והסכום - כ-200 אלף שקלים - יועבר לניצולי שואה.

 

על פי גורמים בעירייה, המימון שתעביר לטובת הופעת האמנים ב"רשת" מהווה "אחוז קטן מעלות ההפקה", והמטרה בתשלום היא "עידוד תיירות פנים לחיפה שתחזק את בתי המלון והעסקים בעיר בימים שאחרי הקורונה". עוד מסרו הגורמים בעירייה כי גם נמל העיר יספק סיוע למשדר העצמאות בטלוויזיה, בדמות תשתיות וחשמל.

 

בנוגע למופע זיקוקי הדינור מסרה מוקדם יותר ראש העיר קליש רותם: "תקציב הזיקוקים בחיפה יוסב להגדלת הסיוע הכספי לניצולי השואה בחיפה. לפני כמה שנים פנו אליי ניצולי שואה וביקשו מקום. מעון. הם רוצים להיפגש, לקיים אירועים, טקסים, ונמאס להם להתחנן. היום הודעתי על הנעת הפרויקט. תקציב הזיקוקים יוקדש עבורם, כבר בוועדת הכספים הקרובה".

 

מרשת לא נמסרה תגובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלוני מור ושרון רביבו
אייל גולן ועומר אדם
צילום: אלוני מור ושרון רביבו
מומלצים