שתף קטע נבחר

יוצאת לדרך חדשה ומוצלחת: יום הולדת שמח למדינת ישראל

ביום העצמאות אנחנו חוגגים יום הולדת למדינה ולעצמאות לה זכתה, אך השנה יום ההולדת חשוב מתמיד, בעיקר בשל התקופה בה אנחנו נמצאים. שרונה פומס עם מסר מעודד לעתיד טוב יותר שמתחיל ממש בקרוב. שיהיה מזל טוב לכולנו

 

מדינת ישראל חוגגת יום הולדת והשמחה גדולה. למעשה, מעולם לא חגגנו לה יום הולדת בצורה כזו - וירטואלית, מבעד לחלון ומבעד למסך, שעה שהיא שם בחוץ וכל אחד עם עצמו בבית. כתמיד נניף דגלים, נשיר ונרקוד עם עצמנו, הפעם בתוך הבית, ונזכר בימים הנפלאים שהיו, אך זה עוד לפני שראינו כמה נפלאים הם עוד יהיו.

 

עוד כתבות על אסטרולוגיה סינית

 

היכן שלא נהיה אנחנו חולקים את אותו אוויר, אותה אדמה, אך הפעם חוגגים לה עם עצמנו. חגיגה כה מיוחדת המלווה בחוסר שקט, דרמה, חרדות וכאוס אותו המדינה חווה מחוץ ומבפנים, דרך תושביה הספונים בביתם האינטימי עם עצמם.

 

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

כתושבי מדינת ישראל, אנחנו למודי מלחמות ומאבקים ורגילים לחוות אתגרים, גדולים ככל שיהיו, ולצאת מהם מחוזקים מאי פעם. אך הפעם, לראשונה, כל אחד מאתנו מתבקש לחוות עצמאות אמיתית במדינה עצמאית, שעה שלכאורה אנחנו חסרי אונים ולכודים בבית.

 

כשמסתכלים מנקודת מבט כללית על המפה האסטרולוגית הסינית של המדינה, רואים שישראל נכנסת לעשור של התנסויות חדשות מצמיחות ונפלאות, רואים שהמשברים שהכרנו עם מי שנהל את המדינה, עם שכנינו, יתמוססו ככל שהשנים יעברו וישראל צפויה לזרוח.

 

השינויים לא יהיו קלים בתחילה והם ישפיעו רגשית, פיזית ומנטלית על הרבה אנשים שהשקיעו במבנים ישנים, אך אנחנו גם יודעים בתוך תוכנו שהגיע זמן שינוי אצל כל אחד מאתנו, במדינה ובעולם כולו.

 

בעוד מספר שנים לא נאמר עוד פעם "יהיה יותר טוב", נאמר "הפעם יהיה יותר טוב", ונראה איך כל מה שקרה כעת בא לשרת אותנו. כל מה שכבר לא עובד יתמוסס כדי לחיות סוף-סוף בעולם של שלום פנימי עם הכל.

 

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

שנת 2020 לפי האסטרולוגיה הסינית היא שנה של חולדה, שנה של התעוררות בפלנטה וכיוון שגם ישראל נולדה בשנה של חולדה עיני העולם נשואות אליה כדי לראות איך היא משתנה באומץ ובשקיפות. נוכל לראות איך הישן אוחז ונלחם במלוא הכוח לפני שהוא הולך, ולא תמיד בדרך יפה. זאת משום שמראה של שינוי הוא לא בהכרח יפה, בעיקר כשהוא מלווה בכאוס ובפחד, אך הוא תנאי לשנים מתגמלות של חופש שמעולם לא חווינו. ישראל נולדה, כאמור, בשנת חולדה וספציפית בחודש של נחש, חודש של תקווה וטרנספורמציה, ועכשיו היא לראשונה מתחילה לחוות איך זה באמת להיות בעצמאות.

 

חג עצמאות שמח לכולם,

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
מזל טוב לישראל
צילום: Shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים