שתף קטע נבחר

זוג משמיים: המזלות המתאימים לשוורים

בימים אלה בהם חוגגים בני ובנות מזל שור (הוא גם המזל של המדינה), את יום הולדתם וזה בדיוק הזמן המתאים לבדוק מי הם המזלות המושלמים עבורם למערכת יחסים מוצלחת. צילה שיר אל מסבירה מי מתאים, מי למה ומדוע

לבבות (צילום: Shutterstock)
מי מתאים למזל שלכם?(צילום: Shutterstock)

 

אלו מכם שנולדו במזלות האדמה: בתולה וגדי, מוזמנים לקרוא את הכתוב ולהקיש את הנאמר ביחס לעצמם.

 

מזל שור והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים:

 

מזל שור עם מזל שור – זהו זיווג שבו נושא השיחה העיקרי יהיה ענייני כספים, רכוש ונדל"ן. במידה והמטרה שלכם היא לאחד כוחות בנושא המקצועי, הרי שאתם בדרך הנכונה. אולם בנושאי ה"יחד" של חייכם, תהיו בחסך מתמיד.

 

מזל שור עם תאומים – זהו זיווג שעל פניו לא נראה הגיוני. הקצב הפנימי שלהם לחיים שונה בתכלית ובעוד מזל שור רק יתחיל את היום, הרי שהתאומים יהיה כבר במחצית הדרך לסיום וכך גם האינטימיות. לא מומלץ.

 

מזל שור עם סרטן – שני מזלות אלו מתואמים באופן כמעט מלא בצרכים לחיים. נושא הביטחון הרגשי והכספי יהיה תחום שבו תקפידו להגיע למימוש, והקרובים לכם יצאו נשכרים מקרבתם אליכם. מומלץ מאוד.

 

מזל שור עם מזל אריה – בין שני מזלות אלה תיתכן משיכה בגלל העובדה שלמעשה אתם שני כוחות מנוגדים הנמשכים זה לזו. ייתכן שבתחילה תחושו משיכה הדדית ואולם עם חלוף הזמן, האריה יחוש לכוד בקשר חונק. להתרחק.

 

מזל שור עם מזל בתולה – כמו כל שילובי האדמה, הרי שזהו קשר מאוד מעניין שבו תרגישו שאתם נמצאים על מי מנוחות וכל צד יכול להבין ולקבל את הצורך של הצד השני בזוגיות ובתקשורת. מומלץ במיוחד למי שזקוק לביטחון בחיים.

 

מזל שור עם מזל מאזניים – זהו אחד הזיווגים היותר מעניינים בגלגל המזלות כיוון שאתם נשלטים על ידי אותו הכוכב = וונוס. אהבה, הרמוניה ואסתטיקה יהיו מאוד חשובים בחייכם, וכך גם תרצו להעביר את המסר לאחרים. מומלץ.

 

מזל שור עם מזל עקרב – אתם נקראים הזלות משלימים. העקרב המקושר עם אלמנט המים יהיה חייב אתכם השוורים הנוקשים להרוות את צימאון נשמתכם. יש לכם צורך הדדי זה בזה ולכן אתם עשויים להתאים. קשר מומלץ.

 

מזל שור עם מזל קשת – זהו אחד הזיווגים הקשים ביותר אם כי המושכים ביותר. השור האיטי נמשך לטמפרמנט של הקשת ואילו הקשת מרגיש שהשור מייצב אותו. לא רע לכמה שנים, אחר כך מעייף. מומלץ לשמור לימי הזיקנה.

 

מזל שור עם מזל גדי – זהו שילוב מוצלח במיוחד בכל הקשור לעסקי נדל"ן ובנקאות. הכול ידוע מראש והמשפחה תהיה מאורגנת לפי הכללים בספר. ואולם לאורך זמן, הנוקשות תגבר ואתם תרגישו שהחמצתם את החיים. לא מומלץ.

 

מזל שור עם מזל דלי – זהו זיווג בעייתי בגלל הבדלי הגישה לחיים. השור הוא מזל שלא אוהב חידושים והפתעות ואילו הדלי לא יכול לחיות בלעדיהם. בזיווג זה כל אחד ימשוך לצד שלו, עד אשר יסתיים הקשר. מומלץ לאוהבי מלחמות.

 

מזל שור עם מזל דגים – זהו אחד הזיווגים המוצלחים ביותר בגלגל המזלות. הדגים ימצא כר נרחב לשים עליו כתף ולבכות על קשיי היום יום, בעוד השור ירגיש חזק ותומך ויקבל משנה מרץ וכוח מחולשתו של הדגים. מומלץ לבכיינים.

 

מזל שור עם מזל טלה - זהו זיווג שכמעט לא תמצאו מכיוון שיש להם נטייה לעצבן האחד את השני. השור האיטי והמתון לא יסבול את ההתנהגות האימפולסיבית של הטלה, כך שהמריבות יגיעו מהר מאוד ואיתן הסערות. לא מומלץ.

 

  • ההתאמות הינן כלליות
  • כדאי לבדוק התאמה מומלץ להכין מפה אישית

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
באהבה לשוורים
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים