שתף קטע נבחר

אישום: בן 35 איים על נערה באונס וריסס כתובות נאצה נגדה

כתב אישום הוגש נגד גבר מבית דגן, שקיים מערכת יחסים מינית עם בת 16 שהכיר בפייסבוק. כשביקשה להיפרד ממנו, הוא החל להטריד אותה באמצעות מאות שיחות טלפוניות, הגיע למקום מגוריה ואף איים להפיץ סרטונים ותמונות ששלחה לו

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (שני) כתב אישום נגד גבר בן 35 מבית דגן בגין עבירות מין ואיומים כלפי נערה בת 16. לפי כתב האישום, הקשר בין השניים התבסס בתחילה על הסכמת הנערה, אך כשהחליטה להיפרד הנאשם החל להטריד אותה באמצעות מאות שיחות טלפוניות, איים לאנוס אותה ואף ריסס קללות נגדה בבניין שבו היא מתגוררת.

 

אילוס אילוסטרציה חדר חקירות חקירה מעצר אזיקים (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

מכתב האישום עולה כי הנאשם שלח לנערה בקשת חברות ברשת "פייסבוק", ולאחר שזו נענתה לבקשה השניים החלו לשוחח. זמן קצר לאחר מכן החלו השניים לשוחח בטלפון ובוואטסאפ. הנערה שיתפה את הנאשם בכך שהיא "עוד מעט" בת 16, ושאלה אותו אם זה מפריע לו - והוא השיב לה שלא.

 

השיחות בין השניים כללו תכנים מיניים. לבקשת הנאשם ולעיתים אף מיוזמת הנערה, היא שלחה לו תמונות וסרטונים שלה בעירום חלקי או מלא. בנוסף, הנאשם עצמו שלח לקטינה סרטונים ותמונות שלו, שבהם הוא מענג את עצמו כדי להגיע לסיפוק מיני. הנאשם שלח לנערה גם סרטונים עם תכנים פורנוגרפיים.

 

בהמשך, סיכמו השניים להיפגש - והנאשם הגיע עם רכבו לאשקלון בשתי הזדמנויות שונות בשעות הצהריים. במהלך המפגשים האמורים, הנאשם והנערה ביצעו אקטים מיניים בהסכמה ברכב.

 

בחודש מרץ 2020 החליטה הנערה להיפרד מהנאשם, לאחר שגילתה שנכנס לחשבון הפייסבוק שלה והתכתב בשמה עם אחד מחבריה. מתאריך 12 במרץ הנערה לא יצרה קשר עם הנאשם, ולא השיבה להודעותיו. בן ה-35 החליט שלא להשלים עם הפרידה וניתוק הקשר, והמשיך לנסות להשיג את הנערה. בהמשך הוא הגיע ברכבו לפנימייה שבה היא לומדת באשדוד, אך הצוות החינוכי שהבחין בו הורה לו לעזוב את המקום.

 

הנאשם המשיך גם לאחר מכן לנסות להשיג את הנערה באמצעות וואטסאפ ופייסבוק. היא מנגד דרשה ממנו לחדול ממעשיו, אך הוא סירב. ב-3 באפריל בשעה 04:38 לפנות בוקר ענתה הנערה לשיחה מהנאשם, שבה הוא קילל אותה ואיים עליה שלא תעזוב אותו משום שהוא "מטורף ויודע איפה היא גרה". הוא גם איים שיאנוס אותה, וכן איים להפיץ את הסרטונים של הנערה שנמצאים ברשותו ואמר כי "יעשה לה בושות".

 

לאחר השיחה האמורה שוחחה אמה של הקטינה עם הנאשם וביקשה ממנו שיניח לה, אך הוא המשיך להתקשר לבתה ולשלוח לה הודעות. ב-6 באפריל בין השעות 14:00 ל-22:00 הנאשם הגיע ברכבו לבניין מגוריה של הנערה באשקלון, צייר על הקיר ציור של איבר מין זכרי וכתב כתובות נאצה נגדה. גם לאחר מכן הוא המשיך לנסות ולהשיג את הנערה. ב-14 באפריל הוא נעצר והטלפון הסלולרי שלו נתפס.

 

בחיפוש שבוצע בטלפון, נמצאו ארבעה סרטונים ו-144 תמונות ששלחה הנערה לנאשם. כעת הוא מואשם בכך שבעל קטינה וביצע בה מעשה סדום. כמו כן, הוא מואשם בכך שביצע מעשה מגונה בפני קטינה לשם גירוי וביזוי וסיפוק מיני, פגע במזיד בפרטיותה ואיים עליה בפגיעה שלא כדין בגופה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מעצר, אילוסטרציה
צילום: shutterstock
מומלצים