שתף קטע נבחר

הראל סוויץ' מציגה - משלמים רק על מה שנוסעים

לאחר שנים בהן ביטוח רכב נמכר כמוצר מדף, במחיר קבוע וגבוהה, תוך התייחסות לרמת הסיכון המקסימלי בה מצוי הרכב, הביאה חברת הביטוח הראל לשינוי בתפיסה, כאשר הניחה על השולחן את נתוני הצריכה של הרכב כנתון מכריע בקביעת עלות הפוליסה

ביטוח רכב הראל סוויץ' מאפשר רכישה של ביטוח מקיף וביטוח חובה לרכב בתכנית מקיפה אחת, הכוללת את כלל הכיסויים הנרחבים ביותר בביטוחי הרכב, תוך בניית תכנית תמחור ייעודית המביאה בחשבון את נתוני הצריכה של הרכב בפועל וקביעת מחיר בדיעבד ולא מראש, על פי כמות הק"מ אותם צלח הרכב.

 

הראל סוויץ' - איך זה עובד?

תכנית הביטוח הראל סוויץ' היא שילוב בין פיתוח טכנולוגי מתקדם, שיתוף פעולה עם חברת איתוראן ושינוי בחשיבה.

 

עם ההצטרפות לביטוח, יותקן ברכב על ידי חברת איתוראן רכיב ייעודי המבצע מדידה קבועה ומדויקת לנסיעות אותן מבצע הרכב, ושידור המידע לחברת הראל. במקביל, בזכות אפליקציה ייחודית המותקנת אצל המבוטח, ניתן לבצע מעקב קבוע בזמן אמת אחר נתוני הנסיעה ברכב ולקבל מידע והערכה אודות החיובים הצפויים בכל עת.

 

האפליקציה משמשת גם להתנהלות השוטפת מול חברת הראל, הגשת תביעות ומעקב, העלאת וצירוף מסמכים, יצירת קשר ועוד.

 

החיוב החודשי מורכב מרכיב קבוע ומרכיב משתנה. הרכיב הקבוע מושפע מנתוני הרכב (יצרן, דגם, שנתון, שווי) ונתוני הנהג (גיל, מגדר, היסטוריית תביעות), ואילו הרכיב המשתנה ממצב הצריכה בפועל תוך תמחור קבוע וידוע מראש לקילומטר, וקביעת רף מקסימלי לחיוב המאפשר שליטה בהוצאות.

 

  (קרדיט: אתר אנספלאש)
(קרדיט: אתר אנספלאש)

 

למי מיועדת תכנית הביטוח הראל סוויץ'?

תכנית הביטוח הראל סוויץ' מתאימה בעיקרה לכל מי שעושה שימוש ברכב הפרטי בהיקף של עד 10,000 ק"מ בשנה. צריכה כזאת מאפיינת אחזקה של רכב שני במשפחה, רכב לסטודנט הלומד בקרבת המגורים, רכב המיועד להסעות עירוניות, רכב של אדם הנוסע לעבודה בתחבורה ציבורית או בהסעות, רכב המשמש חייל בחופשות וכדומה.

 

הראל סוויץ' - כיסויים מורחבים

במסגרת הפוליסה נכללים גם כיסויים אשר מתאפיינים בתוספת תשלום בפוליסות האחרות, בניהן שירותי דרך וגרירה, שמשות ופנסים, הגנה משפטית, פיצוי בגין ירידת ערך וביטול השתתפות עצמית.

 

הראל סוויץ' בימי קורונה

משבר הקורונה שיתק את המשק כולו, ושילח מעל מיליון עובדים אל ביתם, לצד בעלי עסקים רבים. הוצאות הדלק קטנו פלאים, אולם במרבית תכניות הביטוח לא ניכרת כל הפחתה או התחשבות בעלויות, בהתחשב בנסיבות בהן הרכב ממעט לזוז ממקומו. לקוחות הראל סוויץ' זוכים בימים אלו לתשלום הוגן המשקף באופן ישיר את השימוש ברכב, ומאפשר הפחתה ניכרת בעלויות החודשיות בגינו.

 

חברת הביטוח הראל היא חברה מובילה בתחום ביטוחי הרכב, בזכות מגוון תכניות ביטוח בהתאמה אישית, מערך שירות וטיפול בתביעות יעיל ומהיר, שימוש במיטב הטכנולוגיות לרכישת ביטוח, קבלת מידע והגשת תביעות וראיית לקוח כערך עליון.

 

המאמר באדיבות אתר Insurancer.co.il

 

מומלצים