שתף קטע נבחר

מתוך הדאגה תצמח התשובה: אסטרולוגיה סינית ועבודה בימי הקורונה

שום דבר לא קורה לנו, הכל קורה למעננו כי ביקשנו את זה - שרונה פומס מסבירה מדוע התקופה הנוכחית שהביאה רבים למצב שבו הם ללא עבודה, יכולה להיות הדחיפה לה הם זקוקים כדי להיות מאושרים

בתקופה הנוכחית, בה אנחנו מתמודדים עם הקורונה, יותר ויותר אנשים מחפשים תשובות מתוך האסטרולוגיה הסינית לגבי נושא הפרנסה. האסטרולוגיה הסינית לא יודעת עלינו הכל, אך היא בהחלט יכולה לכוון ולסייע בחוכמתה העל- זמנית, בעיקר אם יודעים כמובן לפרש את המפה בהתאמה לשינויים האוניברסליים.

רבים מודאגים לגבי הפרנסה, אך יש לזה השלכות נוספות (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
רבים מודאגים לגבי הפרנסה, אך יש לזה השלכות נוספות(צילום: Shutterstock)

 

עוד כתבות מעולם האסטרולוגיה הסינית

 

להלן כמה נקודות בנושא מתוך האסטרולוגיה הסינית (שתי שיטות בשם "ארבעת עמודי הגורל" ו"כוכב סגול") - קיים מידע עשיר בנושא, משום שכל מפה היא מאוד אישית, כמו ההתנסויות של בעל המפה הכה מיוחד. הנה כמה דוגמאות:

 

החוכמה של הסינים הקדמונים בהבנת נפש האדם מלווה בתפיסה שלא מפרידה בין מצב תודעה פיזי רגשי ומנטלי לבין נושא הפרנסה. מתוך זה גם ניתן לראות את ההשפעה של הפרנסה על מערכות היחסים בכלל והזוגיות בפרט. כשעולים פחדים בנושא פרנסה, המערכת החיסונית נחלשת וכשלאדם לא טוב זה משפיע, מן הסתם, על מערכות היחסים שלו , שעה שהוא חש חסר אונים וחסר ערך.

 

נקודת המבט של הסינים היא אינטגרטיבית ולא ניתן להפריד אף אחד מהתחומים הללו. ניתן לראות במפה האסטרולוגית מה קדם למה: האם מערכת החיסונית החלשה, העייפות מהלחץ, המתח והפחד עוררו את הפחד מנושא הפרנסה או ההפך (במפה של הקיסר הסגול כוכב הקריירה נמצא מול כוכב הזוגיות וכוכב הנכסים מול כוכב הבריאות). לכן, כשעולות שאלות על עבודה, גם הנושאים האלה מבקשים תשומת לב.

 

הסינים הבחינו שאדם במצב רגשי מאוזן ומסופק יחווה סיפוק בכל מצב.

 

אצל חלק מהעצמאים, שמצאו עצמם ללא פרנסה בימים אלה, ניתן היה לראות – אסטרולוגית - שהיה להם נכון, דווקא עכשיו, לעצור כדי למצוא דרכים חדשות או יצירתיות לפרנס את עצמם .בעוד חלקם צועקים בחוץ נגד עוולות הממשלה וחוסר הצדק, המפה מראה את הכמיהה הנסתרת דווקא עכשיו לשינוי. מה שיתגמל כעת יותר מאי פעם, זה לקחת אחריות אישית ולבדוק מה קורה - כל אחד עם עצמו.

 

עבודה מהבית (צילום: Shutterstock)
עבודה מהבית - השינוי כבר פה(צילום: Shutterstock)
 

במפה של רופאה העוסקת בפיתוח בחברה גדולה למעלה מ-20 שנה ועובדת כעת מהבית, אפשר היה לראות שנמאס לה כבר מזמן ממקום העבודה והיא רוצה שינוי, אך לא יודעת איך והנה זה קרה. עם זאת, נמצא שהיא מתבקשת לשינוי עמוק יותר שעה שהיא נכנסת לעשור חדש: לגבי האם היא מוכנה להוסיף להיות במקום שבו היא לא חשה מוערכת וכדומה, אפשר היה לראות את אותה רופאה עובדת מאז ומעולם, סוג של וורקוהוליסטית (כוכבי הכוח ההרמוני והשפע ההרמוני דומיננטיים במפה) תחת מגבלות ותקנות שלא נתנו לה חופש של ביטוי מלא והיא מעולם לא עצרה, כמו עכשיו, כדי לשאול את עצמה מדוע היא עושה את מה שהיא עושה. כעת היא תוהה מדוע הייתה צריכה לוותר על היכולת ליהנות מהחיים ולעבוד ללא הרף ולשלם מחיר כה גבוה שלא הביא לה בסופו של דבר הגשמה.

 

יעוץ אחר היה עבור אישה, שמצאה שהכלים הישנים שיש לה כבר לא עובדים עבורה והקורונה גרמה לה להיות אמיתית עם עצמה ולראות שהיא נעדרת כל תשוקה לשוב למה שהיא עשתה קודם. בימים אלה היא חשה סוג של תקיעות, הצפה רגשית וחוסר כיוון. במקרה כזה נראה שהיא מקבלת דחיפה להתעורר לשינוי תודעתי עמוק יותר ולשחרר את מה שהיא עשתה כדי לאפשר לעצמה להיפתח לפוטנציאלים חדשים שמבקשים להתגלות עבורה. ניתן היה לראות במפה האסטרולוגית שהיא תמצא את דרכה בשנים הקרובות לאחר עצירה אמיתית והסכמה לשינוי, גם אם היא לא נוחה כרגע.

 

למעשה, יותר ויותר אנשים מתעוררים למפנה תודעתי גדול שישפיע על התחום המקצועי.

 

שיחת זום (צילום: Shutterstock)
המצב יכול להוביל אותנו לגילויים חדשים על המקצוע שלנו(צילום: Shutterstock)

יש אנשים שאי עשייה בתקופה הזאת איננה בדיוק הדבר היחיד שממלא את חייהם כרגע, משום שגם כשהם בבית רואים נביעה של רעיונות חדשים ויצירתיות שיש בה תשוקה שתתגמל אותם כשהכל יסתיים. נראה שהמצב הכלכלי הלא נוח הוא זמני עבורם והדברים יסתדרו בהמשך גם בגלל שהם מוסיפים ליצור מתוך ידיעה פנימית שהכל בסדר.

 

יש אנשים שעובדים ללא הרף בתקופה הזאת, מסייעים ונותנים שירות המותאם לזמן הקורונה, מה שיתגמל אותם בהמשך להציע שירותים חדשים ולשינוי תעסוקתי בעקבות זה.

 

שעה שנראה שיש כאוס ודברים יוצאים משליטה, מי שהיה לא מאוזן יחווה חוסר איזון שיוביל לפחד וישפיע על הפרנסה. אם אנשים יהיו כנים עם עצמם, רובם יגלו שהעבודה הגיעה מתוך קושי, מאמץ, לחץ ומתוך צורך של הישרדות, ולא מקום של הנאה.

 

רבים ימצאו את עצמם לא שבים לעבודה שהם עבדו בה מהסיבה שלא יהיה בה יותר צורך, והרי היו תקופות שהעולם עבר מעבודת כפיים לחברה מתועשת. כעת האנושות עושה דרכה לחברה טכנולוגית. המעבר לא קל ועוד צפויות שנים מאתגרות לפני שדברים ישתנו ויסתדרו, אך הוא כבר קורה ושינויים ישפיעו גם על נושא התעסוקה.

 

העצמה אישית (צילום: Shutterstock)
בסופו של דבר נצא מחוזקים(צילום: Shutterstock)
  

הדרך היעילה כרגע להיות עם כל השינויים כרגע היא להיות בבית, לשקול עבודה מהבית שתתפוס יותר ויותר מקום, לשקול עצמאות אמיתית, ליהנות מתקופת השקט, להיות במקום של קבלה את המצב כדי להשיב לעצמי את הכוח ולאפשר לרעיונות חדשים להגיע.

 

שום דבר לא קורה לנו, הכל קורה למעננו כי ביקשנו את זה, זה אפילו ניכר במפות האסטרולוגיות.

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
המצב מדאיג את כולנו
צילום: Shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים