שתף קטע נבחר

המדינה דורשת 4 שנות מאסר למפיץ תמונות שרון פרי

לפני פתח הדיון דרשה מגישת הספורט שלא יקלו ראש בעונשו של סאבר אבו עצא, שהורשע לפני שנתיים בפרשה ונמלט לאחר מכן: "מקווה שיקבל את המקסימום ונסגור מעגל"

 

 

 

הפרקליטות מבקשת 4 שנות מאסר בפועל למורשע בפרשת גניבת הטלפון והפצת תמונותיה האינטימיות של מגישת הספורט שרון פרי. בדיון שנערך היום (ראשון) בבית משפט המחוזי בבאר שבע מסרה פרי את טיעוניה באשר לעונשו של סאבר אבו עצא, תושב תל שבע בן 29, שהורשע בפרשה.

 

לפני שנכנסה לבית המשפט אמרה פרי: "נסגור מעגל, נגמור עם זה ושהצדק ייעשה". בתחילת החודש נתפס אבו עצא לאחר שהורשע בפרשה שנתיים קודם לכן ונמלט. לפי האישום הוא פרץ לרכבה של פרי, גנב את מכשיר הטלפון הנייד שלה, והעלה לרשתות החברתיות תמונות אינטימיות שהיו בו. הוא הורשע בין היתר בעבירות של פגיעה בפרטיות והטרדה מינית באמצעות פרסום והפצה, פריצה לרכב, גניבה וחדירה לחומר מחשב כדי לבצע עבירה.

שרון פרי מוסרת עדות בבית המשפט (צילום: בראל אפרים)
"שמחה שלא אצטרך לראותו פנים אל פנים". פרי בבית המשפט(צילום: בראל אפרים)

 

לא נכח הפעם בדיון. סאבר אבו עצא (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
לא נכח הפעם בדיון. סאבר אבו עצא(צילום: הרצל יוסף)

עו"ד אסף בר יוסף, שייצג את המדינה, הדגיש את החומרה בעבירות של הפצת תמונות או סרטונים, ואת הפגיעה הקשה בפרי. הוא ביקש להטיל עונש של 4 שנות מאסר בפועל, פרסום גזר הדין עצמו נדחה ל-20 במאי.

 

פרי, שמסרה את טיעוניה לעונש, הרגישה הבוקר הקלה שהאיש יושב מאחורי סורג ובריח ולא יתייצב בבית המשפט. "הוא לא יהיה כאן, הוא יראה את זה בטלוויזיה מהכלא. למזלי לא אצטרך להיתקל בו פנים אל פנים. אני לא שופטת, אבל אני מקווה שהוא יקבל את המקסימום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הרצל יוסף, ראובן כהן
שרון פרי וסאבר אבו עצא
צילום: הרצל יוסף, ראובן כהן
מומלצים