שתף קטע נבחר

צילום: AFP, מוטי קמחי

נתוני הקורונה: 771 נדבקו בשבוע, מספר המונשמים בירידה

מספר חולי הקורונה הפעילים עומד על 6,145 בני אדם והוא הנמוך ביותר מאז 1 באפריל. בתוך שבוע נפטרו 32 בני אדם

 

חיטוי בית החולים השרון (צילום: בית החולים בילינסון- השרון)
חיטוי בבית חולים השרון(צילום: בית החולים בילינסון- השרון)

 

מיום שני בשבוע שעבר נוספו 771 נדבקים חדשים. כך עולה מנתוני משרד הבריאות שפורסמו הבוקר (יום ב'). מנגד החלימו 3,062 חולי קורונה. מספר החולים הפעילים היום עומד על 6,145 - המספר הנמוך ביותר מאז 1 באפריל.

 

עוד עולה כי מספר המונשמים ירד בשבוע האחרון מ-96 ל-72 ומספר החולים שמצבם קשה ירד מ-129 ל-93. הבשורות הקשות הן כי מאז יום שני שעבר נפטרו 32 חולי קורונה בישראל. בסך הכול נפטרו עד כה 234 בני אדם.

 

 

 

 

 

 
 

 

אתמול נרשם מספר הנדבקים הכי נמוך ביממה זה חודש וחצי - 29 נדבקים - ומספר החולים הפעילים הכי קטן זה יותר מחודש. משרד הבריאות פרסם אמש בשעה מאוחרת יחסית את נתוני הקורונה המעודכנים, ומהם עולה כי מספר הנדבקים בנגיף עלה ל-16,208 איש.

 

מערכת החינוך התחילה אתמול בחזרה ההדרגתית, והבוקר תקיים הממשלה דיון בהמשך אסטרטגיית היציאה ממשבר הקורונה - כשבמוקד המחלוקות בעניין חזרת הקניונים, כיתות ד' עד ו', המסעדות והקריטריונים למעבר בין שלב לשלב. ישיבת הממשלה בנושא "השלב השני של אסטרטגיית היציאה", שהייתה אמורה להתקיים אתמול, נדחתה להיום בבוקר עקב מחלוקות בין משרדי הבריאות והאוצר ומאמץ של משרד ראש הממשלה להגיע למסמך מוסכם ככל הניתן.

 

אינפו גרפיקה מתווה משרד הבריאות חזרה יציאה שגרה נגיף קורונה הקורונה ()
.

 

בכל מקרה, בישיבת הממשלה תתבטל מגבלת ה-100 מטר להתאווררות. על פי מתווה משרד הבריאות, מהיום יבוטל גם האיסור על ביקורי משפחות אצל קרובי משפחה מדרגה ראשונה וכן אצל סבים וסבתות, "עם הזהירות הנדרשת ותחת נוהל שייקבע". נוהל זה עדיין לא פורסם.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טרול הפקות בקטנה
בית החולים השרון בפתח תקווה
צילום: טרול הפקות בקטנה
מומלצים