שתף קטע נבחר

בתה של רגב תועדה חוגגת ברכב הממשלתי

מיכל רגב, בתה של שרת התרבות, תועדה בסרטון באינסטגרם שבו חגגה עם חבריה עם הרכב מטעם המדינה. מירי רגב: "התנהגות לא ראויה, היא מבינה את הטעות והתנצלה"

  

 

מיכל רגב, בתה של שרת התרבות מירי רגב, תועדה עם חבריה כשהם חוגגים ברכבה הממשלתי של אמה , והסרטון פורסם באינסטגרם לצד הכיתוב: "רכב ממשלתי בי לייק".

בת של מירי רגב חוגגת ברכב של אמה ()
בתה של מירי רגב

בת של מירי רגב חוגגת ברכב של אמה ()

בת של מירי רגב חוגגת ברכב של אמה ()

השרה הגיבה לסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, טענה כי הדבר לא מאפיין את התנהגותה של בתה וציינה כי לא תאפשר לה להשתמש ברכב בקרוב.

 

רגב מסרה כי "ראיתי את הסרטון שבו מופיעה בתי. סרטון שכולו מעשה קונדס של צעירות שלא עברו שום עבירה. הרכב לא היה בנסיעה, אלא עמד בחניה. עם זאת, זו התנהגות שאינה ראויה ואינה מקובלת עליי, כיוון שמדובר ברכב הממשלתי ולכן הערתי לה על כך והעמדתי אותה על טעותה. ההתנהגות הזו אינה מאפיינת את בתי שזה עתה השתחררה משירות משמעותי בצה"ל".

538 (צילום: יואב דודקביץ')
מירי רגב(צילום: יואב דודקביץ')

עוד ציינה כי "בתי נוהגת בדרך כלל ברכב המשפחתי ואינה נוהגת ברכב שלי. במקרה זה, הרכב המשפחתי היה תקול, ולכן עשתה שימוש ברכב שלי. הערתי לבתי והודעתי לה כי לאור המקרה, לא תוכל לעשות שימוש ברכב שלי בחודשים הקרובים, גם בפעמים המעטות שתזדקק לו. כידוע, בני משפחות השרים רשאים לנהוג ברכב השרד, בכפוף לאישור מינהל הרכב הממשלתי, שניתן לה. חשוב לי להבהיר שבתי היא ילדה טובה, היא מבינה את הטעות שעשתה והתנצלה על כך".

 

בשל פרסום הסרטון גם מצד עיתונאים ציינה רגב כי "אחרי שהערתי לה והעמדתי אותה על טעותה, אני מבקשת מכל הצייצנים, מכל הרכילאים, מכל אלה שששים אלי קרב, תתעסקו איתי תניחו לבת שלי. כי הרי לא היא זו שמעניינת אתכם, אלא אני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים