שתף קטע נבחר

אוהבים את החיים: מזל טוב למזל תאומים

מי הם בני ובנות מזל תאומים, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

תאריך המזל: בין 21.5 ל-22.6

 

אלמנט: אויר משתנה

 

סמל המזל: תאומים

 

איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים

 

תכונות חיוביות של המזל: בעלי אינטליגנציה טבעית, ערניים שכלית, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת להתפרש על נושאים רבים, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחת ואהבת החיים, קלילים.

 

תכונות שליליות של המזל: חסרי יציבות, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, חסרי יכולים להיות במנוחה, שטחיים, מתנשאים, חסרי סבלנות, לא נותנים מעצמם במערכת יחסים עד הסוף.

 

תחזית כללית שנתית לילידי מזל תאומים

כילידי מזל זה תהיו קפיציים ודינאמיים, אינכם יכולים להיות במקום אחד ואתם זקוקים להתרגשויות ותנועה כדלק להפעלת אישיותכם. אופייכם משתנה ועל כן אתם נחשבים כבעלי יכולת הסתגלות גבוהה בתנאים משתנים.

  

שפע: בחודשיים הקרובים יהיה כוכב ונוס הכוכב שמזוהה עם כספים ומערכות יחסים במזל שלכם ועל כן, חשוב מאוד שתדעו שייתכן ויגיעו אליכם הזדמנויות חדשות בתחומים אלה, אך חשוב שתחכו עם ההחלטות בתחומים אלה עד לסיום הנסיגה.

 

קשרים אישיים, עסקיים והזדמנויות שייראו לכם כהזדמנות לשפע בתקופה זו יכולים להתגלות כמאכזבים בסיום הנסיגה הקרובה של כוכב ונוס וגם עם סיום כוכב השפע יופיטר בחודש אוקטובר 2020. נצלו כל הזדמנות כדי שלא תרגישו שאולי פספסתם משהו – אך חכו עם ההחלטות. עד לסוף השנה יישאר כוכב השפע בבית המקושר עם כספים שמגיעים לכם ואתם אמורים לקבל אותם וגם תחזקו את הצורך והרצון לייצר מערכת יחסים רצינית ואינטימית.

 

אתגר: הכוכב שמביא איתו יחסים שיש בהם אחריות, האטה ולעיתים תחושת כובד והמוכר בשמו סטורן נכנס לבית המקושר עם לימודים מקצועיים ואולי אפילו לימודים אוטודידקטים ברוח התקופה. אתם מזל שחשוב לכם מאוד להעשיר ולחזק את היכולות המקצועיות והאישיות שלכם, על מנת לשדרג את עצמכם בכל צורה אפשרית ועל כן, זוהי תקופה מצוינת למצוא את תחום העניין שיענה על צורך זה.

 

אינכם יכולים לסבול ביקורת אם בעיניכם היא לא מוצדקת ואינכם יכולים לשאת טיפשות של אנשים אחרים ועל כן הדרך הטובה ביותר עבורכם היא. ללמוד לבד. בדרך כלל בתקופה כזו תהיו פחות אובייקטיבים למה שאחרים ינסו להגיד לכם ותרצו לעשות הכול ברוח הבנתם את הנסיבות וגם על דעת עצמכם.

 

מומלץ השנה למצוא זמן לצאת ולנפוש ולהיטען אנרגטית. החודשים ספטמבר עד אוקטובר יהיו מתאימים במיוחד להחזיר אליכם כספים שהחשבתם אותם כאבודים.

 

מזל טוב,

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: mct
מזל טוב למזל תאומים
צילום: mct
צילה שיר אל
מומלצים